reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
A to mój dzisiejszy obiad: gotowane pulpety z indyka w sosie pieczarkowym i ogórki kiszone [emoji3]
IMG_20180830_151338.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180830_151338.jpg
    IMG_20180830_151338.jpg
    56,5 KB · Wyświetleń: 159
Ka ale pysznie wygląda [emoji7] Jak zrobiłaś? Ja zastąpiłam drugie śniadanie sokiem pomidorowym i dziś jeszcze jablko. A na podwieczorek wypijam kefir. Gdzie sprawdzanie Ig? W necie? Macie jakąś sprawdzona stronke?
Oczekująca Twój wczorajszy obiad też super, uwielbiam ryby.
Podziwiam za niejedzenie mięsa, ja bym nie dała rady;)
U mnie wczoraj i dziś makaron pełnoziarnisty z "sosem" z mięsa mielongo z indyka, włoszczyzny startej na małych oczkach, papryki czerwonej, groszku zielonego,pora i cebuli z passatą pomidorową. Dominik też zajada, a ze je sam, podaję mu po kawałeczku na tackę od krzesełka i trochę to trwa. Wczoraj 1.5h [emoji23]
20180829_173901.jpg
 

Załączniki

  • 20180829_173901.jpg
    20180829_173901.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 141
Hahahaha, jaki zmartwiony przy swoim stoliczku [emoji4]

Zuza, makaron brzmi super.

Pulpety - mięso mielone z udźca wymieszałam z jajkiem i przyprawami: sól, pieprz, papryka słodka, czosnek, natka pietruszki. Uformowałam pulpeciki i wrzuciłam na 10 min na wrzący bulion. Wyciągnęłam i odlałam małą szklankę bulionu do sosu.

Sos: pieczarki i cebulę podsmażyłam. Do odlanego bulionu dodałam małą śmietanę 10% i łyżkę mąki orkiszowej. To wymieszane wlałam do pieczarek i dusiłam aż sos zgęstnieje. Doprawiłam solą i pieprzem [emoji6]
 
@Mini2330
Wcale. Od 2 lat. Ryby czasem jem , akurat na talerzu losos. :)


W koncu zjadlam kanapke z pasztetem z cukini (zapomnialam, ze jeszcze mam :)) pomidory ogorki kiszone i twarozek grani.

@Ka.2606 no jogurt a w zasadzie skyr z owocami i pestkami zjem na "podwieczorek" ;)

Wogole dziewczyny ile jecie posiłków przy IO i w jakim odstępie.
Wow!! Podziwiam!!!!

Ja jem 5 posiłków
 
reklama
Do góry