reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Cos tu cicho, a wsparcie przeciez potrzebne ! Ja mialam kilka gorszych dni i olalam diete... :(
Od wczoraj wracam na właściwe tory.
Pochwalę sie wczorajszym obiadem i biore sie za sniadanie, ale... moich ukochanych jajek nie mam! Trzeba będzie coś innego wymyslic. Jakies propozycje? Bez miesne ?
20180830_085452.jpg
 

Załączniki

  • 20180830_085452.jpg
    20180830_085452.jpg
    57,3 KB · Wyświetleń: 182
Oczekująca, ja wczoraj miałam młyn w pracy i nie dałam rady pisać [emoji51] pyszny obiadek! A jak nie masz jajek to może kanapka z warzywami i serkiem albo jogurt naturalny z owocami i jakimiś pestkami?
 
Cos tu cicho, a wsparcie przeciez potrzebne ! Ja mialam kilka gorszych dni i olalam diete... :(
Od wczoraj wracam na właściwe tory.
Pochwalę sie wczorajszym obiadem i biore sie za sniadanie, ale... moich ukochanych jajek nie mam! Trzeba będzie coś innego wymyslic. Jakies propozycje? Bez miesne ?
Zobacz załącznik 893065
Brawo!!!
Ty wcale nie jesz mięsa?

Może jakieś kanapki z serem, serkiem, kanapki z warzywami, tuńczyk z puszki...
 
U mnie na Śniadanie 2 naleśniki z serem białym i borowkami. Niestety maka pszenna bo nie byłam na zakupach i nie mam innej
 
Oczekująca, ja wczoraj miałam młyn w pracy i nie dałam rady pisać [emoji51] pyszny obiadek! A jak nie masz jajek to może kanapka z warzywami i serkiem albo jogurt naturalny z owocami i jakimiś pestkami?
@Mini2330
Wcale. Od 2 lat. Ryby czasem jem , akurat na talerzu losos. :)


W koncu zjadlam kanapke z pasztetem z cukini (zapomnialam, ze jeszcze mam :)) pomidory ogorki kiszone i twarozek grani.

@Ka.2606 no jogurt a w zasadzie skyr z owocami i pestkami zjem na "podwieczorek" ;)

Wogole dziewczyny ile jecie posiłków przy IO i w jakim odstępie.
 
@Mini2330
Wcale. Od 2 lat. Ryby czasem jem , akurat na talerzu losos. :)


W koncu zjadlam kanapke z pasztetem z cukini (zapomnialam, ze jeszcze mam :)) pomidory ogorki kiszone i twarozek grani.

@Ka.2606 no jogurt a w zasadzie skyr z owocami i pestkami zjem na "podwieczorek" ;)

Wogole dziewczyny ile jecie posiłków przy IO i w jakim odstępie.
Latem jak nie pracuję to 3: o 10, 15 i 20 :) a w trybie roboczym 4: ok 7, 11, 15 i 19-20.
 
Powiem Ci, że spokojnie. Zanim trafiłam do dietetyka, to jadłam 5 posiłków i byłam bardziej głodna niż teraz. A tymczasem zbieram się na rower [emoji3]
 
reklama
Powiem Ci, że spokojnie. Zanim trafiłam do dietetyka, to jadłam 5 posiłków i byłam bardziej głodna niż teraz. A tymczasem zbieram się na rower [emoji3]
:) no to dobrze. Ja tez zanim zaczelam jesc zgodnie z zaleceniami przy iO to ciagle bylam głodna. Teraz jest lepiej ale te 4 h to max. Poki co sama licze kalorie makroskladniki itp, ale do dietetyka tez sie wybieram tak profilaktycznie :)
 
Do góry