reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Ten przepis jest identyczny jak mój tylko zamiast sera daje ser w wiadereczku Link do: Sernik z rosą | Moje Wypieki
Oczekująca super im nas więcej tym lepiej :) Zuza pysznie wygląda podeślij kawałek :p Mimi pyszne śniadanko :)

Dziękuję Agunia. Zrobię na początku września. Będziemy obchodzili urodziny w najbliższej rodzinie :):). Mam nadzieję że mi sernik wyjdzie.
 
Jo, ja nie jestem mistrzem cukiernictwa, a wszystkie serniki mi wychodzą [emoji23] to dość bezpieczne ciasto [emoji106] a sama jestem zachwycona sernikiem chałwowym, robiłam dla taty na urodziny, bo jest fanem chałwy, i wyszedł rewelacyjnie [emoji41]
 
reklama
Do góry