reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

witam

Lazy na ciemieniuchę nie pomogę-moja nie miała..przy synach stosowałam skarb matki-olejuszka-pomagało

Różyczkowa przez jaki smoczek dajesz mleko z kleikiem,pytam bo też mam Aventa a przez jaki numer pije ci mały samo mleko? bo moja stale przez 1 jak dam jej 2 to za szybko jej leci ,jedynie zagęszczone nutritonem to wtedy 2 a tak to woli 1 która niby jest dla nowoordka
 
reklama
witam

Lazy na ciemieniuchę nie pomogę-moja nie miała..przy synach stosowałam skarb matki-olejuszka-pomagało

Różyczkowa przez jaki smoczek dajesz mleko z kleikiem,pytam bo też mam Aventa a przez jaki numer pije ci mały samo mleko? bo moja stale przez 1 jak dam jej 2 to za szybko jej leci ,jedynie zagęszczone nutritonem to wtedy 2 a tak to woli 1 która niby jest dla nowoordka
Mleko zwykłe przez 3, a zagęszczone przez ten trójprzepływowy ustawiony na poziom III. Zagęszczasz już Małej mleko?
 
Różyczkowa nie wprowadziłam jeszcze kleikow/kaszek-czekam do 4 m,nutrition ten zagęszczacz dostaje do mleka bo ulewa trochę i nie zawsze-o to fajnie że maly ci pije z trójki już samo mleko bo moja na 2 wypije ale szybko a potem wiecej uleje wiec narazie daję jej na 1 a na 2 spróbuje za jakiś czas.A jak małemu kleik ,przypasował? kaszki też dajesz te owocowe?
 
dziuneczka kleik wciąga ze smakiem:)Co do kaszek owocowych to kupiłam kilka bo akurat trafiłam na fajną promocję;-)No, ale jeszcze ich nie podawałam, czekam do 4 msc, ale to jeszcze tylko tydzień i wtedy będziemy próbować:tak:
 
Ale dzisiaj pięknie, abstrahując już od zaćmienia. Panna Anna mi zasnęła na spacerze, więc wywiozłam ją w wózku na balkon i o dziwo dalej śpia ja uskuteczniam mega wietrzenie mieszkania ;)

Różyczkowa - myślę, że spokojnie możesz spróbować, na pewno nie zaszkodzi.

Chyba będę musiała ściąć małej włoski, żeby się tej ciemieniuchy pozbyć. Co gorsza pojawiły się jej czerwone plamki na czole i skórze głowy, więc chyba nie obędzie się bez wizyty u pediatry. Oby to nie była skaza, bo na samą myśl o diecie beznabiałowej robi mi się słabo ;)
I dzisiaj przyszła do mnie paczka od Bobovity, trochę wcześnie, bo i tak z niczego nie skorzystamy, ale kompletnie zapomniałam, że takie przysyłają.
 
Różyczkowa a jakie kaszki kupiłaś? Jakie smaki,bobovity? Ja przy chlopcach wolałam właśnie bobovite bo nestle takie gęste mi sie wydawaly ale bobovity delikatne ale może już sie zmieniło przez ten czas :-) ile kleiku mu sypiesz na ile mleka?nie ma problemu z kupkami?
 
Lazy no oby nie skaza.. Przechodziłam to z synkiem karmilam piersia i trzymalam dietę i tak w sumie przez 7m potem się sam odstawil i pil bebilon pepti..daj znac po lekarzu
 
lazy o to pięknie z tym spankiem:)U nas też lepiej, drzemki się fajnie wydłużają:)Ma obecnie trzy,dwie krótsze tj 30-45min i jedna dłuższa, czyli nawet 2-3h,dziś 2,5h- to lubię;)Ojej oby nie skaza...masz rację warto jednak wybrać się do lekarza...Daj znać co tam.Powodzenia!
dziuneczka tak,bobovity, też wolę od nestle. Wybrałam smaki malinowy i bananowy:)A kleiku sypię 2 łyżki stołowe na 200ml mm, z kupkami wsio ok:)
 
reklama
Do góry