reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

Dzień dobry!
Pierwszy dzień lenistwa udany, najbardziej popołudniowa drzemka. Już po jednym dniu czuję się lepiej i mam więcej siły :) przynajmniej psychicznej. Zwyczajowo obudziłam się o 5 (bez budzika), pewnie trochę potrwa przestawienie się na bardziej ludzkie godziny?
Od rana nadrabiam braki w czytaniu i poza obiadem nic dziś nie mam zamiaru robić ;) Od jutra zacznę szukać bardziej produktywnych zajęć.
Pozdrawiam Was ciepło i życzę udanego dnia!
 
reklama
Czesc dziewczyny:-)
Ja tak na szybko. Nie przeczytalam wszystkich postow bo na razie brak czasu,pozniej nadrobie jak wroce z zakupow. Chciala na szybko tylko odp Magdzie.
Magda a czy u Was sa takie kosmetyki KLORANE? jesli tak to sprobuj. Jak pisalas o tych objawach to mnie oswiecilo. Moja szwagierka jak byla w ciazy miala identyczne objawy i polozna polecila jej taki balsam klorane ,i juz po pierwszym uzyciu miala ulge. Sama przetestowalam ten specyfik i na prawde bomba. Jesli masz dostep to sprobuj a jesli nie to moge Ci wyslac ale troche dlugo pojdzie chyba co?

Dobra dziewczyny spadam pozniej nadreobie reszte. Buziole.
 
Hej Dziewczyny,

Ja tak na chwilkę tylko bo w ten weekend sie przeprowadzamy, wiec nie odpisze każdej z osobna. Chyba ze znajdzie sie chwila :)

Annte,
Jejku kciukasy mocno zacisniete za Twa szyjke!!!! Niech trzyma jak najdłużej i nie skraca sie juz. Starczy tego!

Wczoraj miałam wizytę i w kilku słowach opisałam na wizytowym.

Trzymajcie sie cieplutko w dobrym zdrowiu i nastroju!
 
Hejka! :-D
Madzia sprzeczki domowe z moim. Eh..
A mnie dzisiaj naszla taka myśl,ze mu tutaj juz niedlugo 30 tydzień ciąży, a pamietam jak weszlam na forum bedac w 5.
Troche to wzruszające jak czas leci :happy:
 
katjana - niestety a może stety ten czas tak szybko leci :) nim się obejrzymy a będzie grudzień i wyczekiwane nasze kochane "prezenty" gwiazdkowe :))

dusienka - tylko sie nie przemeczaj przy tej przeprowadzce.. proponuje ci jedynie intensywne wskazywanie palcem :p

jopal - współczuje bólu głowy, mnie na szczęście rzadko łapie..

czarna - ja nie planuje nawet pierwsze słysze o czymś takim no ale jestem świeżyna "w tych sprawach" wiec może dlatego... mam mieć cc więc teretyznie wszystko z góry będzie ustalone co kiedy jak...

magda - ale ten los Cię dświadcza w tej ciąży. Tak podziwiam, jesteś bardzo dzielna. Trzymam kciuki oby to już była twoja ostatnia niedogodność w tej ciąży..

Annte - kciuki za maluchy i szyjke !!

Ulenka - jak tam spanko na narożniku??

Wlaśnie gotuje obiadek - spaghetti -- mniam :)
 
Kurcze dziewczyny nie moglam nic napisac,wcale nie mialam opcji odpowiedz czy cytuj,zupelnie nic! Ale sie wkurzylam.
Jestem bardzo zmeczona,aż mi sie w glowie kreci i jakas slaba sie zrobilam. Wrocilam z ostatnich zakupow przedszkolnych, do tego doszla apteka i jestem lżejsza o 180zł!:szok: A w pon za jedna ksiazke do przedszkola bede musiala zapl 80zł normalnie rozboj w bialy dzien!
Dzis na obiadek mam jajko sadzone w sosie koperkowym i marchewka gotowana do tego a no i od wczoraj zostala mi jeszcze zupka z kalarepy :-)

Olushia pierwsze 2 noce na narozniku byly koszmarne,bo ma taki podglowek a ja nauczona spac na plasko ,ale dzis juz bylo idealnie:-)przyzwyczailam sie:tak:

Martia jak przygotowania do slubu,wszystko juz dopiete na ostatni guzik?
 
Witajcie Dziewczyny!

No i ja po glukozie. Była to trochę masakra, bo dostałam kubek glukozy rozcieńczony w gorącej (!) :szok: wodzie i kazano mi to duszkiem wypić, ale jak to zrobić gdy to takie gorące, śluzowate i obrzydliwie słodkie. :confused: Nie było mowy o cytrynie czy dodaniu do tego zimnej wody. W końcu się udało i najpierw wszystko mi się cofało, ale ciągle połykałam ślinę, aby nie zwymiotować. Gdy Panie pielęgniarki nie widziały, to szybko wzięłam sobie mikro łyczka mojej zimnej wody z butelki schowanej w torebce, wiem, że nie powinnam, ale naprawdę bym wymiotowała. Gdy nudności przeszły, to automatycznie zaczął boleć żołądek. :no: Nie, nigdy więcej tego wstrętnego badania. Jedynie pocieszającym był fakt, że mojemu dziecku chyba bardzo smakował ten napój, gdyż do teraz buszuje w brzuchu jak szalony, mój kochany. :-D

Pędzę na wizytowy zobaczyć jak tam "nasze" maluchy się mają. :-)
 
reklama
Martia takie przygotowania to czysta przyjemność :-) ah.. az przypomniały mi się moje...

Anula dobrze ze byliście dzielni :-) myślę że w zupełnie zimnej wodzie ten proszek mógłby się nie rozpuścić.

Madziauk Kochana zapraszam na lasagne bo zostala i dzis się jeszcze nią zajadamy ;-)

Umowilam sie dziś na usg 4d na 8 września a od połowy września lub od początku października będę chodzić na Szkołę Rodzenia :-)termin zależy od tego czy zrobia drugą grupę na wrzesień czy tez nie.
 
Do góry