reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Cześć dziewczyny:-)
Wpadam przed wyjazdem na glukoze zobaczyć co u Was.

Magda mam nadzieje,ze noc przespana,jesli nie cale to ze choc troche odpoczelas.

Hej, tak na szybko
Dziewczyny, nie pamiętam dokładnie Która, ale chyba co najmniej 2, pisałyście że wróciły mdłości. To był jednorazowy słabszy dzień, czy dalej Was trzyma?
Mam ochotę ryczeć ze wściekłości, o ile w I trym wzięłam to na klatę, teraz mnie przerasta :( Jestem tak osłabiona, że wszystko się mnie czepia :( Od jutra mam nadzieję trochę odpocząć (idę zebrać u internisty o L4), mam nadzieję, że problem sam się rozwiąże...
Ja wczoraj od rana mialam mdlosci ale przeszly i mam nadzieje,ze juz nie wroca. A co do Twojego zwolnienia to bardzo dobrze,ze w koncu sie zdecydowalas,czasem trzeba odpuscic. Ja jestem z tych co nie lubia sie przemeczac i juz w 5 tc bylam na l4 ale na dobra sprawe toalam takie mdlosci i zle samopoczucie ze nie dalabym rady pracowac. Popieram Twoja decyzje w 100%:tak:

A ja wlasnie "zgrzeszylam" heh jest godzina 8 wieczor a ja zamowilam se pizze!:) a dojedzie gdzies za 40 minut takze zaszalalam :)
A co czarna czasami trzeba sobie podmaslic:tak::-D widzisz u mnie jest teraz rano a tak mi smaka narobilas ze gdyby nie glukoza i gdyby pizerie byly juz otwarte bylby tel po pizze hihih
 
hej

ula kciukiza glukoze. ja za 3 tyg dopiero

magda jak nocka?

widze ze wy uciekacie na.l4 a ja od pazdziernika mam zamiar isc do pracy zeby macierzynki dostac. z Milena pracowalam do konca samego. a przez miesiac chodzilam z rozwarciem na 2 cm:p

milego dnia
 
Witajcie!

Zanag
- no właśnie mnie też od dwóch dni męczą mdłości, jestem taka zła, bo do 14 tyg. się męczyłam z nimi i teraz powrót. A teraz jeszcze jutro mam badanie glukozy i kurczę słabo to widzę. Uciekaj Kochana na L4, nie ma co. Teraz odpoczynek.

Uleńka
- spokojnie, dasz radę z tym badaniem, ściskam kciuki!

Jagoda- wow, podziwiam Cię, że całą poprzednią ciążę pracowałaś. Jak Ty to zrobiłaś?

Czarna- jestem również dziwiona, że pozwolono Tobie spacerować. Ja podobnie jak Dziewczyny muszę siedzieć 2h. A co do pizzy Kochana, to nie przejmuj się zupełnie, kiedy jak nie teraz dogadzać sobie, hihi.

MadziaUK
- Kochana jak sytuacja?

Dusieńka- ja właśnie też jak poczytałam wpisy o swędzeuni, to też mnie wszystko przez chwilę swędziało, ech.

Estranea- oo, fajnie, że Ty też już w przyszłym tyg. idziesz na L4. To ju chyba większość z grudniowych Mam będzie na zwolnieniu.

Jak pisałam wyżej jutro czeka mnie także badanie obciążenia glukozy. Tylko kurcze Dziewczyny potrzebuje pomocy, bo zapomniałam ile mg tej glukozy mam kupić w aptece, bo nie zapamiętałam jak ginka mi mówiła. Najpierw mam mieć pomiar na czczo, potem po 1 h i po 2 h. Także jutro trochę czasu spędzę w poczekalni, ech. Dziewczynki czy Wasze maluszki już też z taką dużą mocą kopią? Ja jestem w szoku, że intensywność kopków mojego dzidziusia tak rośnie z dnia na dzień. Ale uwielbiam to uczucie. Ostatnio kopy były takie mocne, ze pierwszy raz obudziły mnie o 3. w nocy, hihi, słodko.

Dzisiaj mam dzień lenistwa, bo wczoraj już była u mnie Mama i pomogła mi w gruntownym sprzątaniu domku. Nawet okna mam piękne i błyszczące. Co ja bym zrobiła bez tej mojej Kochanej Mamy. Tylko po jakieś zakupy muszę pojechać na obiad no i do apteki po pudełko na siusiu i tą glukozę muszę właśnie kupić.
 
witam
Zjadło mi posta
Ula trzymam kciuki za glukozę zawsze po badaniu można skoczyć na coś pysznego do jedzenia

Czarna mój m wczoraj też o 20 zamówił pizze i oczywiście się skusiłam a nie powinnam bo w 9 miesiącu będę ważyła 100 kg

Zanag ja mam od 2 tygodni mdłości i zgagę chyba już po wszystkim co zjem czy się napije na szczęście tabletki na razie pomagają

Magda jak nocka mam nadzieje że przespana?
 
Hej, ja już ze zwolnieniem - do wizyty gina. Mam odpoczywać, jeść więcej warzyw i owoców, spacerować... żeby wróciły siły.
Dziś już na szczęście nie wymiotowałam, ale odruch się utrzymuje. Zobaczymy co będzie dalej. Jakaś z tym plaga!!

Anula, z glukozą nie pomogę, bo to jeszcze przede mną. W aptece powinni wiedzieć?
Mój mały też potrafi mnie kopniaki wzbudzić ze snu. Ale kot jest w tym skuteczniejszy. Dziś w nocy polował na Piotrka :) Jak mąż ma nocki, nie idzie się odczepić od rudego drania!

Ulenka, trzymaj się dzielnie! Pewnie już łyknęłaś ten lepik?

Kar, mam nadzieję, że Twoje mdłości będą przejściowe. W ogóle, żadna z nas na tym etapie nie powinna mieć już takich sensacji!! Co to ma być? Letnie przesilenie?

Magda, jak swędzenie? Uspokoiło się?

Czarna, po mnie pizza chodzi od kilku dni. Na szczęście w takich godzinach, że oczy się kleją i już odpuszczam. Ale za to nie odpuszczę dzisiejszej ciągoty do pączków!

Jadę na chwilę do pracy, potem napad na warzywniak i... spać!

Buziaczki i dzięki - że wspieracie i jesteście!
 
Anula,

Mi glukozę podali w przychodni, moze warto zadzwonić do Twojej byś nie kupowała na darmo. Jeśli jednak jesteś pewna ze trzeba kupic to kup 75, z 75 robi sie oznaczenie krzywej po godzinie i dwóch. Z 50 tylko po godzinie.

Magda,
Dołączam sie do pytań o nocke, jak minęła?

Czarna,
To nam narobiłas smaka przed śniadaniem :)

Ulenka,
Napisz jak będziesz po glukozie. Jak poszło i wogole. Trzymam kciuki.

Mi dzisiaj miednicą zasponsorowala ciężka noc. Juz wogole nie mogłam sie ułożyć. Dzisiaj o 16 mam wizytę, no sprawdzimy jak ta moja szyjka. Trzymajcie kciuki.

Miłego dnia!
 
Anulka- mi kazała 75 po 2 h, Chyba, że nie wytrzymam, bo będzie mi niedobrze to wcześniej, min godzine
magda z uk- jak tam noc?
czarna- dziś mam wypłatę, więc pizza obowiązkowo :-)
Ja dziś przez zapalenie pęcherza nie mogłam spać tak strasznie mnie bolało, jeszcze na noc obejrzałam sobie film "Lot 93" i męczyły mnie koszmary
 
witam się z rana, jakos mi tak zle i ciężko dzisiaj,nawet mam problemy z oddychaniem:-( już co raz bardziej chce grudzień!!!
nie mam siły.
 
reklama
Hej dziewczyny,
witam się szybko. Ja po glukozie i pysznym śniadaniu :-) Współczuję mdłości i zgagi. Mnie coś ostatnio łapie lekka zgaga po słodkim - ale to i dobrze :-) mam motywację, żeby się ograniczać.
Zanag dobra decyzja z L4. Dołączam się do Oomamby - teraz jest czas na odpoczynek i spędzenia więcej czasu z naszymi małymi pociechami. Ja zaraz idę z Mają na wesołe miasteczko - jeszcze wcześnie, ale żeby choć trochę popatrzeć :-)
Magda współczuję okrutnie. Słyszałam o cholestazie. Trzymaj się, bo i tak jesteś baardzooo dzielna.
Miłego popołudnia. Zaglądnę jeszcze później.
 
Do góry