reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Aa! Dzień pełen emocji. Nie dość że wizyta przede mną to jeszcze przed chwilą zauważyłam że pojawiły się u mnie pierwsze kropelki siary :-)
 
reklama
Ulenka- gratuluje, nooo dzielny duet z Was. :-) A jedzonko- w pełni zasłużona nagroda, hihi.

Anncka
- kciuki ;-)

Czarna- no to u Was glukoza faktycznie nie jest taka zła. :-) U nas 2 h siedzenia i do tego 3 pobrania krwi w tym czasie, ech.
 
Annte będą zakladac szew albo pessar? Trzymam kciuki Kochana

Anncka trzymam kciuki za wizyte ;-) na pewno Maciuś juz kawał chłopa ;-) Kochana Ty chodzisz do polmedu w Manhattanie prawda? Sprzęt usg 4d maja dobry? Bo planuje tam się umówić na przyszły tydzień na badanie 4d z nagraniem na płytkę :-) Gratuluje siary hihi :-D

Ula, Agrafka udusze za ta pizze :-) ja czekam az lasagne sie upiecze :-D
 
Ostatnia edycja:
Ewelinka - tak, chodzę do polmedu. Polecam dr Adamskiego tylko i wyłącznie :-) ja też dzisiaj zapytam czy na kolejnej wizycie możemy zrobić badanie z nagraniem na płytkę :-) a Macius dzisiaj już pewnie ok kilograma będzie ważył mój wielkolud :-)
 
Ja dzisiaj ledwo żyje tak mi głowa pęka, trudno nawet leżeć, nic nie jestem w stanie robić ani na niczym skupić. W nosie dziwnie sucho jakby krew miała lecieć czy co? Malz wrócił z pracy i końcówkę paneli ma dalej kłaść i wypadałoby mu pomóc o dzieciach nie wspomnę zaniedbane dziś bajki oglądają i same się bawią.
Magda odezwij się.
 
annte trzymam kciuki aby szyjka się już nawet o milimetr nie skróciła
ancka ja też już mam siarę dziś nawet koszulkę miałam trochę mokra od mleka jak wstałam trzymam kciuki za wizytę ja 3,09 mam 3d już nie moge sie doczekać
ula super że glukoza się przyjęła

a u nas znowu pada musiałyśmy uciekać do domu z placu zabaw
 
reklama
Tzn ze nie patrza jak na jakies swirniete tylko jak porod przebiega bez komplikacji to stosuja sie sie do niego?:) ja juz prawie napisalam swoj he nie wymyslalam zadnych cudow podstawowa rzecza ze nie chce szczepien po porodzie i podawania wit k bez wyraznego powodu a jak juz to doustnie a nie w zastrzyku. Poza tym kilka rzeczy wrazie w :-)
 
Do góry