reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

martwie sie troche bo bobas nie dal jeszcze dzis o sobie znaku,ale moze tez mu sie udziela ten upal i leniu****e.

Może to przez upał albo dzidziuś zmienił pozycję. Kubuś też dziś senny i leniuszek taki. Nad ranem troszkę go czułam i po obiadku chwilę, ale to nic w porównaniu z tym co było wczoraj. Tak sobie myślę że chyba inaczej się ułożył, bo do tej pory miał nóżki po mojej prawej stronie brzucha i tam wierzgał a teraz czuję takie wypychające ruchy na środku brzucha, może mnie kopie gdzieś w kręgosłup i dlatego słabiej go czuję. Mam jednak wrażenie że tak u mnie jak i u Ciebie wszystko jest ok :)
 
reklama
sorry dziewczyny ale sie wk!!!!!!!!! :wściekła/y::wściekła/y:
musze sie wygadac!
jakies pol roku temu zauwazylam na fb u meza jakas nowa dziewczyne w znajomych i pyt kto to ,a on na to ze nie zna i chyba przez pomylke sie tam znalazla... po jakims czasie pyt znow i znow i wciaz ta sama odp byla w koncu mnie przekonal. dzisiaj patrze w historie ( bo maly chcial filmik obejrzec ten sam co pare dni temu i szukalam) a tam jej profil wiec weszlam i co zobaczylam? ze moj maz sklada jej zyczenia imieninowe! no cholera jak mozna skladac zyczenia komus ,kogo sie nie zna? wiec sie we mnie zagotowalo i lece do niego (kapal sie) i pyt kto to,zmieszany odp ze kol z pracy a mi nie pow bo bylabym zazdrosna i mnie nie chcial denerwowac! no cholera jasna! ale krzyczalam ! kur. o h...lecialy. zdenerwowalam sie jak nigdy. przepraszal ale ja nie chcialam juz go sluchac,poszedl do pracy. teraz pisze ze kocha i przeprasza ze oklamal (bo tylko o to chodzi). Ale nie umiem przejsc z tym do porzadku dziennego! czuje sie oszukana i taka sama..przesadzam? brzuch mnie juz rozbolal od tego wszystkiego. a powiedzcie czy tak sie zachowuje normlny czlowiek? chyba nie. tylko kiedy ma cos do ukrycia,co? a moze ja trzezwo nie patrze na ta sytuacje? nie wiem. ale jest mi zle.
 
Dziewczyny dziękuje za kciuki :-) wyniki wszystkie w porządku :-)
Po obciążeniu 75g glukozy miałam 132 po godzinie i 118 po dwóch :-)
Toksoplazmoza ujemna, mocz w porządku, jedynie dość niska hemoglobina.
 
Dziewczyny dziękuje za kciuki :-) wyniki wszystkie w porządku :-)
Po obciążeniu 75g glukozy miałam 132 po godzinie i 118 po dwóch :-)
Toksoplazmoza ujemna, mocz w porządku, jedynie dość niska hemoglobina.

dobrze,ze wszystlko w porzadku:tak: a na hemoglobine pewnie cos przepisze wiec sie nie martw. a pilas glukoze sama czy z cytryna?
 
sorry dziewczyny ale sie wk!!!!!!!!! :wściekła/y::wściekła/y:
musze sie wygadac!
jakies pol roku temu zauwazylam na fb u meza jakas nowa dziewczyne w znajomych i pyt kto to ,a on na to ze nie zna i chyba przez pomylke sie tam znalazla... po jakims czasie pyt znow i znow i wciaz ta sama odp byla w koncu mnie przekonal. dzisiaj patrze w historie ( bo maly chcial filmik obejrzec ten sam co pare dni temu i szukalam) a tam jej profil wiec weszlam i co zobaczylam? ze moj maz sklada jej zyczenia imieninowe! no cholera jak mozna skladac zyczenia komus ,kogo sie nie zna? wiec sie we mnie zagotowalo i lece do niego (kapal sie) i pyt kto to,zmieszany odp ze kol z pracy a mi nie pow bo bylabym zazdrosna i mnie nie chcial denerwowac! no cholera jasna! ale krzyczalam ! kur. o h...lecialy. zdenerwowalam sie jak nigdy. przepraszal ale ja nie chcialam juz go sluchac,poszedl do pracy. teraz pisze ze kocha i przeprasza ze oklamal (bo tylko o to chodzi). Ale nie umiem przejsc z tym do porzadku dziennego! czuje sie oszukana i taka sama..przesadzam? brzuch mnie juz rozbolal od tego wszystkiego. a powiedzcie czy tak sie zachowuje normlny czlowiek? chyba nie. tylko kiedy ma cos do ukrycia,co? a moze ja trzezwo nie patrze na ta sytuacje? nie wiem. ale jest mi zle.

rzeczywiście dziwnie się zachowuje, tak jakby miał coś do ukrycia, ja nie wiem co za problem powiedzieć od razu że koleżanka z pracy, chyba że mu robisz sceny zazdrości i się boi :D
 
Dziewczyny dziękuje za kciuki :-) wyniki wszystkie w porządku :-)
Po obciążeniu 75g glukozy miałam 132 po godzinie i 118 po dwóch :-)
Toksoplazmoza ujemna, mocz w porządku, jedynie dość niska hemoglobina.

super że dobrze, a porównaj ten smak do czegoś, żebym mogła sobie wyobrazić jak to będzie :)
 
reklama
Ulenka - Twoja zlosc jest uzasadniona, ale poczekaj, az emocje troche opadna i pogadajcie sobie. W takich akcjach na świeżo łatwo o nieporozumienie albo o słowa, których można później żałować. Daj sobie chwilę, Mąż pewnie też przemyśli sprawę i zrozumie co spieprzył. Mam nadzieję, że wszystko sobie wyjaśnicie. Trzymam kciuki.
 
Do góry