reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

Czesc Dziewczyny, witam deszczowo.

Trzymam kciuki za wyniki glukozy - mi niestety wyszla podwyzszona i do konca ciazy bede to samo badanie powtarzac co 3 tygodnie - ale u mnie przynajmniej daja cytrynke i limonke (odrobina rumu i mozna mowic o mojito :D ).

I jeszcze anemie u mnie wykryli, chociaz wygladam jak okaz zdrowia :D Na pocieszenie zaszalalam w Triumphie - maja fantastyczne promocje, obkupilam sie w naprawde ladne i wygodne staniki.

Podczas zakupow w tesco '"przypadkiem'' zapuscilam sie w alejke z ciuszkami dla dzieci i myslalam, ze zwariuje! Te trampeczki, czapeczki, pajacyki... sama slodycz. i w dodatku -50%... ale powstrzymalam sie. Mam jakies dziwne wrazenie, ze jeszcze za wczesnie.

Milego dnia!
 
reklama
Apropo biustonoszy to jakie teraz nosicie? Ja zawsze lubiłam takie usztywniane ale obecnie stały się raczej nie wygodne i sama nie wiem jakie teraz byłyby najlepsze?
 
Śliwka - a ile hemoglobny miałas ?

Gabi-ja w dalszym ciągu noszę usztywniane, zresztą inne pewnie mojego dużego biustu nie utrzymałyby :-) ale rozmiar o 1 większy obecnie, aż boję się myśleć co będzie za 3 miesiące... :p
 
Ostatnia edycja:
Gabi Obecnie jeszcze z fiszbinami, lekko usztywniany. Mam spora miskę (80e) i nie wyobrażam sobie braku fiszbin... Będę zaniedługo zmieniać na 80f i tym razem juz bez usztywnień. Ale dalej z fiszbinami.
Mam jakąś polską markę, model dla mamusiek. Fiszbiny są bardziej miękkie niż w moich innych biustonoszach
 
Witam sie i ja:-)
Ale gara beeeee. normalnie jak nigdy mam juz dosc upalow,zeby w nocy nylo po 22st to juz lekka przesada ,spimy przy balkonie otwartym a oddychac nie ma czym i czlowiek caly spocony...ech...tesknie za jesienia.
Wlasnie zjadlam kawal pizzy od wczorakj i jesczze kawalek mi pozostal na pozniej,mialam juz na nia taki apetety od dluzszego czasu ,ze zajadalam sie az sie uszy trzesly hihih
Na obiadek robie zupke brokulowa (ktora sie gotuje i juz ladnie pachnie) i chodza za mna plędze ale troche za goroco by stac przy patelni.

martwie sie troche bo bobas nie dal jeszcze dzis o sobie znaku,ale moze tez mu sie udziela ten upal i leniu****e.

cypryda trzymam kciuki za wizyte:tak:
Anncka a dla Ciebie kciukasy zacisniete za dobre wyniki
śliwka gdybym tylko znala plec to juz bym buszowala po sklepach a tak to jakos jeszcze checi nie mam... moze w sob sie czegos dowiem..
 
Zanag - ja podobnie jak Ty nosiłam 80e a mój ostatni zakup to już 80f :p

Ula - znowu robisz wszystkim apetyt :-) u nas też gorąco.. Jak jechałam po 6 to na termometrze było już 25stopni...
Jeśli chodzi o słabe ruchy maluchów to mi się naprawdę wydaje że to wina pogody... Co prawda mój Macius po takiej dawce słodyczy z samego rana wariuje od kilku godzin ale wczoraj czy w niedzielę naprawdę też malo czułam. Więc głowa do góry! Maluchy jeszcze dadzą nam popalic :-)
 
Witam
trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i wyniki
Ja sie zaraz rozpuszcze a jeszcze chyba od tego upału mam biegunkę razem z Jula jej dałam smekte a ja nie wiem czy mi wolno buuu
Z biustonoszami to ja mam przekichane ogólnie pracuje w Włoskiej firmie z biustonoszami u mnie nosiłam 80e po 2 miesiącach od zajścia w ciąże kupiłam polskiej firmy 70h który jest na mnie już za mały i teraz wyjęłam taki do karmienia 65L i jest dobry mo M. sie śmieje że ze 3kg to mi w cycki poszło i to pewnie nie koniec.
Pozdrawiam:-)
 
reklama
dziękuje;-)
A czekolada chyba rzeczywiście działa pobudzająco bo zjadłam pół i moje niestety jeszcze niezbyt mocne łaskotanie właśnie się odezwało więc jestem spokojniejsza:-)
 
Do góry