reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

makrofag ta plamka na serduszku to pewnie PFO mój syn się z tym urodził , ogólnie to dzieci z tym zdrowe , to zarasta do któregoś roku życia dziecka , więc nie martw się

Gratuluję udanych wizyt

ja też zamawiam dziewczynkę :) ale pewnie w połowie sierpnia się dowiemy
 
reklama
Uleńka- hihi, ale się uśmiałam z tych seriali. Ja jak zaszłam w ciążę i wiedziałam, ze w mojej pracy trzeba od razu iść na L4 ze względu na niebezpieczne promieniowanie, to mój Mężuś od razu zakupił mi Polsat cyfrowy. Ja sobie upodobałam kanały typu: TVN style, BBC livestyle i inne tego typu babskie kanały. Szczególnie uwielbiam programy kulinarne.

Anncka- pędź na zakupy, póki jeszcze wyprzedaże trwają, kupisz ciuszki za połowę ceny albo i mniej.

Śliwka- moja ginka też pyta co zajadam. Ale od 14 tyg. mogę już wszystko jeść. Wczesniej były z tym problemy- wchodziły tylko kanapka z serem i ziemniaki, hihi.
 
Eli ja tez w kolejce po dziewczynke haha niby sie mowi ,ze obojetnie czy chlopak czy dziewczynka,ale jakos w glebi czuje ze pragne tej córuni bo synusia juz mam. no i u nas w rodzinie to same chlopaki sie rodza a moja babcia caly czas czeka na prawnuczke,mama i tescie na wnuczke i co tu robic ,musze miec dziewuszke hihihi
 
Dziewczyny czy ból głowy to coś typowego teraz? Zdarza wam się? Mnie głowa pobolewa od kilku dni, nie tak silnie żebym musiała brać leki, bo bez tego nie da się funkcjonować, i też nie ciągle bo czasem przechodzi a potem znów nawraca. Ciśnienia wysokiego nie mam, raczej za niskie, zdarzało mi się jak sprawdzałam przez ostatnie dni np. 90/60. Czy to może być powód bóli głowy?
Brzuch mnie od wczoraj jakoś odpukać mniej boli i nospe biore tylko 1 na noc :) a dziś od 4 rano Kubuś chyba spać nie mógł i mi latał po brzuchu i kopał. Po śniadaniu też się musiałam położyć bo ledwo na nogach stoję, mam zawroty głowy i jak leżałam też się uaktywnił :)

A i wiecie, zamówiłam sobie na allegro ogrodniczki ciążowe i przyszły i są piękne :)
Akurat się chłodno zrobiło.

Życzę Wam miłego dnia i przede wszystkim żeby nic nikogo nie bolało
Gratuluję udanych wizyt!
 
Jeśli chodzi o zwiększony apetyt i tycie to ja zaczęłam tyć jak jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży a dokładnie nie wiem ile już przytyłam ale tak w granicach 5-6 kg ale ciągle jestem głodna i mam na coś ochotę więc nie ma się co dziwić.
 
Witam,

Gratuluje dziewczynom udanych wczorajszych wizyt. No i trochę nam sie córeczek pojawiło :)

Jagoda,
Mam nadzieje że z córeczką bedzie dzisiaj lepiej. Trzymam kciuki.

Evi_dzi,
Teraz odpoczywaj dużo, jak czytałam Twój post o zachowaniu M to sobie pomyślałam skąd ja to znam! U mnie tez jak wcześniej mnie pobolewalo i sie skarzylam, to partner mówił ze przewrażliwiona jestem i sie wsłu****ę nad wyraz w siebie i dopowiadam itp itd, zmienił podejście jak mi sie ciąża obniżyła. Tak to jest z facetami...

Sliwka,
Moj lekarz mnie nie pyta o zachcianki. W sumie w 2 trymestrze jem różnorodnie i nie mam szczególnych zachcianek. Przed ciążą miałam większe zachcianki niż teraz ;)

Ulenka,
Ja nospy jakoś nie biorę, choc wczoraj mi sie brzuch pospinal i bolało podbrzusze. Pomogło mi jak na 10 min sie położyłam do ciepło-letniej wanny i starałam rozluznic i potem oczywiście łóżko. Z kapielami trzeba uważać tylko by nie była za gorąca woda bo trzeba uważać by nie podgrzała sie nasze ciało i wody. Ale na krótko w nie za cieplej wodzie mozna. Mi przynajmniej to pomaga.

Gabi 25,
Jak ja mam twardnienie brzucha to mam wrażenie takiego ciała obcego w brzuchu, takie napięcie i uczucie ciężaru jakbym miała tam kamień i pobolewania i wzmacnia sie to jak wstanę lub usiądę.

U mnie dzisiaj lepiej, nie boli mnie tak jak wczoraj i nie czuje napięcia w brzuchu. Oby tak dalej.
 
Dziewczyny czy ból głowy to coś typowego teraz? Zdarza wam się? Mnie głowa pobolewa od kilku dni, nie tak silnie żebym musiała brać leki, bo bez tego nie da się funkcjonować, i też nie ciągle bo czasem przechodzi a potem znów nawraca. Ciśnienia wysokiego nie mam, raczej za niskie, zdarzało mi się jak sprawdzałam przez ostatnie dni np. 90/60. Czy to może być powód bóli głowy?
Brzuch mnie od wczoraj jakoś odpukać mniej boli i nospe biore tylko 1 na noc :) a dziś od 4 rano Kubuś chyba spać nie mógł i mi latał po brzuchu i kopał. Po śniadaniu też się musiałam położyć bo ledwo na nogach stoję, mam zawroty głowy i jak leżałam też się uaktywnił :)

A i wiecie, zamówiłam sobie na allegro ogrodniczki ciążowe i przyszły i są piękne :)
Akurat się chłodno zrobiło.

Życzę Wam miłego dnia i przede wszystkim żeby nic nikogo nie bolało
Gratuluję udanych wizyt!
kochana ja bole glowy miewam srednio 2 razy w tyg,czasem sa lekkie ze bez tabl. sie obejdzie a czasem tak upierdliwe ze musze wziasc apap. Ostatnio to mnie tak bolala dziwnie,normalnie jakby ktos mi talerze trzaskal w glowie,bol byl nie do zniesienia. Ciśnienie taz mam zazwyczaj teraz niskie jak jest 100/50 to i tak juz wysokie. A i daj linka obejrzymy sobie ogrodniczki:tak:


Ulenka,
Ja nospy jakoś nie biorę, choc wczoraj mi sie brzuch pospinal i bolało podbrzusze. Pomogło mi jak na 10 min sie położyłam do ciepło-letniej wanny i starałam rozluznic i potem oczywiście łóżko. Z kapielami trzeba uważać tylko by nie była za gorąca woda bo trzeba uważać by nie podgrzała sie nasze ciało i wody. Ale na krótko w nie za cieplej wodzie mozna. Mi przynajmniej to pomaga.

moze sprobuje kapieli,tak jak radzisz...faktycznie jak wstane to czuje taki ciezar w brzuchu,jak by cos przeszkadzalo. Wzielam ta no spe ale za bardzo nie pomogla. jak siedze jest lepiej ale jak chodze to boli.
Dziewczyny co to moze byc??
 
reklama
Makrofag ja ostatnio mam bardzo często bóle głowy spowodowane właśnie niskim ciśnieniem niestety mój dzidziuś zdecydowanie nie lubi kawy więc czekam aż samo przejdzie lub staram się w miarę możliwości odpocząć lub wyjść na powietrze i to zazwyczaj pomaga
 
Do góry