reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Makrofag - ja tez ciagle mam bole glowy - czasem mniejsze, czasem wieksze. Jeszcze zanim zaszlam w ciaze, lekarz powiedzial, ze moje niskie cisnienie moze wywolywac bole glowy, ktore w ciazy czesto sie jeszcze nasilaja. Kazal mi duzo pic i brac magnez ( czytaj czekolade ;) ). Pozwolil mi na mala kawke czy lyka coli, kiedy czuje, ze cisnienie spada. Dodatkowo upaly wzmagaja dolegliwosci zwiazane z niskim cisnieniem. Mysle, ze to nie powod do zmartwien, ale powinnas o tym powiedziec lekarzowi, zeby miec 100% pewnosc.
 
reklama
witajcie ...

Ale się dzisiaj kiepsko czuje coś mi słabo i niedobrze ;/ jakaś taka osłabiona ogólnie jestem to chyba przez ta pogodę :( a miałam dzisiaj prasować eh .... sorki ze tylko o sobie, ale jakoś nie mam na nic siły.
 
Ulenka,
Jak Cie boli jak chodzisz to połóż sie i nie chodź i postaraj rozluźnić. A jak nie pomoże to moze masz numer do lekarza bądź położnej? Lepiej sie skonsultować niż martwić.

Olushia,
Prasowanie nie ucieknie ;) czasem sa takie dni.
 
Ulenka,
Jak Cie boli jak chodzisz to połóż sie i nie chodź i postaraj rozluźnić. A jak nie pomoże to moze masz numer do lekarza bądź położnej? Lepiej sie skonsultować niż martwić.

Sa chwile (jak teraz) ,że prawie jest ok,moze juz przechodzi... A moze to byc od pęcherza? bo tak teraz mysle,ze od wczoraj biore nowe tabl FUROXIN (żurawina i pokrzywa) na moje bakterie w moczu...moze to pecherz mnie boli? bo nawet dosc czesto chodze siusiu.

Dziewczyny wlasnie poczulam moja fasoleczke:-D od razu mi lepiej:-D:-D:-D
 
Witam,
u nas po wczorajszej wizycie ok- synek dalej jest chłopakiem, zdjęcia ładnego nie dostałam - bo się cały czas wiercił i zasłaniał rączkami!
Olushia spóźnione życzenia urodzinowe- co do prasowania ja się teraz nauczyłam, że jak nie daję rady czegoś zrobić to nie robię. Za parę miesięcy już nie będzie takiej możliwości!
Ulenka- no spe forte gin kazał mi brac 3 razy dziennie razem z magnezem, właśnie jak miałam twardnienia a później bóle brzucha. Nospe 3x dzień i potem według potrzeb, więc myślę że możesz spokojnie wziąć jeszcze jedną.

Magda UK- gratuluję dziewuszki, choć wiem że liczyłaś na chłopaka- może jak to napisała jedna z dziewczyn - będzie następny ;) ważne żebyś trzymała się zdrowo.

Makrofag - mnie tez głowa boli czasem, ale na to jak już naprawdę nie przechodzi to mogę wziąć Apap! i biorę bo u mnie kończy się to migreną, jeśli nie zareaguje w porę.
Jagódka zdrówka dla Milenki.
Dobrego dnia wszystkim!
 
lionessa super,ze z synkiem ok:tak:ciekawe za kim taki wiercipiętek?:-D
dziekuje za odp. mam zwykla no-spe i taka tez wzielam,ale jak mowisz ze mozna jeszcze to wezme druga,bo niby przechodzi ale i tak caly czas czuje.
 
lionessa super,ze z synkiem ok:tak:ciekawe za kim taki wiercipiętek?:-D
dziekuje za odp. mam zwykla no-spe i taka tez wzielam,ale jak mowisz ze mozna jeszcze to wezme druga,bo niby przechodzi ale i tak caly czas czuje.

Jak mnie brzuch boli i już nie wiem co robić, to biorę nospe, magnez i idę spać. Zwykle po obudzeniu czuję się już dobrze :)
Poza tym jeśli boli Cię jak chodzisz, to znaczy że lepiej odpocząć, posiedzieć, poleżeć. Można wziąć 2 małe nospy naraz albo jedna forte.
 
Hej kochane moje maminki :) wczoraj w rodzinie byl istny szal... :) ostatni sms przyszedl przed polnoca :) a moja tesciowa plakala dzis jak ze mna rozmawiala przez tel :)
Bylam dzis w KiKu i kupilam spiworek dla Milenki do gondoli. Wiecej nie kupowalam bo wiem ze dostane ubranka od bratowej i kuzynki wiec poki co szkoda mi tak szalec, jak cos mi bedzie brakowalo to wtedy kupie :)
 
Dziewczyny mi na bóle podbrzusza ginka kazała brać teraz magnez o nazwie lactomag. Jeśli to nie pomoże to doraźnie pozwoliła nospę i jeśli to nie pomoże, to znowu mam aplikować luteinę dopochwowo, bo ona znacząco wycisza macicę. Luteine odstawiłam 2 dni temu po wizycie, tak jak ginka kazała.
A jeśli chodzi o pęcherz, to ja cały czas biorę 2x żurawinę w tabletkach dziennie, to również zalecenie ginki.. Często miałam problemy z pęcherzem przed ciążą, a teraz na szczęście ani razu nie było takiej akcji w ciąży.

Makrofag- pokaż koniecznie ogrodniczki! Mnie ból głowy złapał tylko kilka razy, ale za to taki silny, że bez tabletki nie obeszło się.

Ulenka- juuupi, cudnie, że Ty tez już czujesz maleństwo!
 
reklama
wzielam 2ga no-spe ta mala,zwykla i minelo,mam nadzieje ze juz na dobre.
Cypryda nawet nie wiesz jakie piekne emocje we mnie wzbudza Wasze wczorajsze odkrycie:tak:

Anula tak jak wtedy pisalam to poczulam dwa ruchy i to byl na pewno bobas,ale teraz znow cisza. Ale najwazniejsze ,ze bobo dalo znac.
 
Do góry