reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

W końcu udało mi się dzisiaj spokojnie usiąść i wejść na forum.
Muszę się pochwalić, że byłam w ubiegłym tygodniu na USG i wszystko jest ok. Dziwię się tylko, że wasi lekarze potrafią już określić płeć, mój pomimo doświadczenia nie chce na razie określić muszę więc czekać do 20 tyg.
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny remontujące ;))) Ponieważ nadzoruję często ekipy wiem z czym to się wiąże więc życzę wytrwałości... :-D
Mam też pytanie, ponieważ czeka mnie kilka lotów w najbliższym czasie ,a nie konsultowałam tego jeszcze z lekarzem , czy któraś z was miała jakiekolwiek przeciwwskazania? Trochę poczytałam w sieci na ten temat i są podzielone opinie chciałabym wiedzieć z pierwszej ręki jak to właściwie wygląda.
A tak z ciekawostek to przedwczoraj ku mojemu zdziwieniu odkryłam , że nie mam już jednej kotki,a 5 kociąt!!!!!!!!!!! (mam kotkę z półdługą sierścią i nie było widać zaokrąglenia) Poniewraż byłam z nią wcześniej i wet. i dostała zastrzyk nawet nie spodziewałam się takiej niespodzianki w szafie... :-D
 
reklama
Ok dziewczyny trzymajcie kciuki umowilam sie prywatnie dzis do gin na USG opowiem jej moja historie z emergency ona ma dobry sprzet to moze wypatrzy skad ten plyn co to za plyn itp... Moze ona znajdzie cos skad te plamienia itp. Mam nadzieje ze powie cos w stylu " nie martw sie dziecko to tylko maly krwiaczek" :)
 
Czarna powodzenia kochana! Nawet nie wiesz, jak mocno trzymam te kciuki. Napisz zaraz PO. Jej, musi być dobrze ;-)

Anissima ja bardzo dużo podróżowałam w poprzednich ciazach i nigdy żaden lekarz mi nie bronił. Nie latalam po 36 tc, bo wtedy juz linie mają swoje ograniczenia. Myślę że jeśli tylko Ty się dobrze czujesz to nie ma przeciwwskazań ;-) Gratuluję kotce potomstwa :-)
 
Hej Wszystkim właściwie to nie pamiętam co miałam komu napisać ech...
Dzieciaki już lepiej małemu antybiotyk bardzo pomógł - "robak" z ucha wyszedł:-).

Agrafka Riko nam się często dusi bo właśnie jest alergikiem i ma astmę oskrzelową, teraz już mu tylko świszczący kaszel został i katar. Ma inhalacje, spray do nosa - generalnie same sterydy ale jak niema wyjścia to nie ma, nie bierze tego stale tylko w kryzysie, zimą jest gorzej bo do tego infekcje dochodzą.
 
Hej dziewczyny!

Mój M. też chrapie :p Nieraz jak nie mogę zasnąć to nawet jego sapanie mi przeszkadza. Też go szturcham i jakoś przestaje chrapać.

agrafka - ale masz fajnie, że już tak czujesz ruchy... Ja niby czułam parę razy ale teraz jest cisza...

anissima - ja też nie znam jeszcze płci i pewnie poczekam. A dziś spojrzałam w starą kartę ciąży i tam mam zaznaczoną płeć przy wizycie w 19 tc. Choć wydaje mi się, że gin na wizycie wcześniej (ok 15 tc) coś przebąkiwał już o płci.
Ale miałaś niespodziankę :)

Coś dzisiaj cisza na forum.
Ja dziś trochę sobie odpoczęłam po południu, bo M. pojechał na przejażdżkę autobusem z Kubą. Bo dziś nasz synek był rozkapryszony...
 
reklama
OMG:szok: :-D Ja zjadłam dwie krówki i mam dość:eek::-) Coś mi słodkie w ogóle nie wchodzi w tej ciąży:sorry:

Ja też zjm jedną, dwie krówki i już mi za słodko. Za to owoce mogłabym jeść tonami :tak:

Muszę się pochwalić, że byłam w ubiegłym tygodniu na USG i wszystko jest ok.
Mam też pytanie, ponieważ czeka mnie kilka lotów w najbliższym czasie ,a nie konsultowałam tego jeszcze z lekarzem , czy któraś z was miała jakiekolwiek przeciwwskazania? Trochę poczytałam w sieci na ten temat i są podzielone opinie chciałabym wiedzieć z pierwszej ręki jak to właściwie wygląda.
A tak z ciekawostek to przedwczoraj ku mojemu zdziwieniu odkryłam , że nie mam już jednej kotki,a 5 kociąt!!!!!!!!!!! (mam kotkę z półdługą sierścią i nie było widać zaokrąglenia) Poniewraż byłam z nią wcześniej i wet. i dostała zastrzyk nawet nie spodziewałam się takiej niespodzianki w szafie... :-D

Gratuluje zdrowego maluszka.
Jeśli chodzi o latanie, to z tego co piszesz ciąża przebiega prawidłowo, więc myślę, że i lekarz nie będzie widział przeciwwskazań.
Gratuluje ślicznej, małej, puchatej gromadki :-D

Ok dziewczyny trzymajcie kciuki umowilam sie prywatnie dzis do gin na USG opowiem jej moja historie z emergency ona ma dobry sprzet to moze wypatrzy skad ten plyn co to za plyn itp... Moze ona znajdzie cos skad te plamienia itp. Mam nadzieje ze powie cos w stylu " nie martw sie dziecko to tylko maly krwiaczek" :)

Na pewno wszystko jest ok i gin na usg nic poważnego nie znajdzie. Pozytywne myślenie to połowa sukcesu!!


A ja dzisiaj kupiłam zestaw startowy do sushi, bo mam wielką ochotę. Mąż nie chce bym jadła sushi niewiadomego pochodzenia, więc stwierdziłam, że spróbuje swoich sił.:sorry:
Przez te upały ledwo dycham :-( Uciekam spać. Dobranoc.
 
Do góry