reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Anula ja widzialam ostatnio jeansy w h&m i kosztowały 149... jak Ci się Kochana udało wychaczyc za 79?:-)

Słonko nie dziękuję ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Widzę nie tylko u mnie temat ciuchów na tapecie :) ja właśnie wróciłam z zakupów, udało mi się upolować 3 staniki :D boziu, skoczyłam z małego B na takie dorodne C-D a co bedzie dalej? Oo
 
Heh.. Co do ciuchow to byłam wczoraj w hm i chciałam kupić sobie leginsy ale nie ciążowe jeszcze tylko rozmiar większe zwykle tak aby brzucha nie uciskały.. I kupiłam bez mierzenia. W domu okazało się że spadają mi z dupska :p ale brzuch zmieści się i to spory :-)
 
Ja zakupilam leginsy i takie cieplejsze zwerzane ku dołowi dresopodobne spodnie u nas czas Ugs buty :) i jedną koszule na guziki . Pidzama flanelowa Xl Aby juz nie kupować wiekszej
 
No wreszcie skończyłam, to teraz Wam posta walnę:-):-D:-D:tak:

PaulinaMaria, Agrafka, Magda_z_UK no właśnie z tym spanie synka to nie był incydent a w tym tygodniu to już mu się trzy razy zdarzyło, byliśmy w piątek u lekarza glukoza na czczo 105 więc na styku będziemy dalej to monitorować, anemie lekką to on ma stale (mały niejadek) dostaje żelazo. LEkarka też nam kazała odstawić chwilowo wszystkie leki na alergie. No i jest lepiej nawet wczoraj poszedł późno spać jak na niego bo o 20.30 i wstal 6.30 więc w sumie krótko spał. Teraz tylko musze go do alergologa zarejestrować znowu bo na dłuższą męte bez leków nie da rady.

Ewelinka na zaparcia rewelacyjne są suszone śliwki nie ma nic lepszego, ewentualnie winogrona swieże

Truskawki to ja kocham nie wyobrażam sobie życia bez nich:tak:

Mój młodszy synuś też idzie do pikola od września ale on ciągnie tam jak dziki bo ma starszego brata, możliwe nawet że będą razem do grupy chodzić bo to małe przedszkole i tylko dwie grupy są:-D, a mały to rozniesie to przedszkole bo to szogun mały jest, starszy to strasznie poważne dziecko i taki stonowany, owszem broi ale do małego startu nie ma

Co do spania na brzuchu to ja uwielbiam i tylko ta śpię a w ciąży jak się nie dalo to miałam taka poduszkę rogala między nogi i pod brzuch i na boku z brzuchem do dołu spałam, niedługo ją wyciągnę:-)

Ruchy w pierwszej ciąży czułam w 17 tyg, w drugiej tydzień wcześniej tzn to był ten moment kiedy byłąm pewna, że to ruchy bo wcześniej to takie jakby gazowane bąbelki w brzuchu czułam.

Opróćz tego to zarobiona byłam okrutnie na piątek wykańczałam zamówienie dla klienta dwie nocki zarwałam ale skończyłam, następne na 30 maja muszę jakoś bardziej rozłożyć pracę żeby się nie przemęczać, w domu jakby bomba pier....... Nadrabiałam spanie, sprzątanie i czytanie babybooma:-) no i wyszłam na prostą.

Gratuluję wszystkim mamuśkom wizyt i tak sobie myślę, że u wielu z Was na podobnym etapie już bije serduszko może i u mnie udałoby się już zobaczyć, oj jeszcze muszę czekać.

Witam również nowe mamuśki przybyłe pod moją nieobecność.

Chyba napisałam wszytsko co chciałam, a nie jeszcze jedno teściowa poprosiła mnie żebym przyjechała jej pomóc bo kupiła nową kanapę i szafę, którą trzeba skręcić, zawsze jej pomagałam w takich rzeczach bo mój małż i teściu to dwie lewe:-), no i jak ja mam jej odmówić:zawstydzona/y:, przecie dzwigać nie wskazane, muszę coś wymyślić tylko co?:baffled:
 
witam sie z krainy deszczowcow :baffled:
leje od rana ,dlatego mamy dzien kanapowy i pod kocem bo zimno,szaro ,buro i ponuro ...
tutaj u nas (Niemcy) obchodzimy dzis dzien matki,dostalam piekny bukiet od corci i sniadanko do lozka-dl atakich chwil warto zyc :D

teraz maz z corcia bawia sie w dentyste ,obiadek dochodzi na piecu i chwila i bedzie po niedzieli ...

ja dietkuje sie i kluje te 6 razy dziennie,cukier nawet nie skacze wiec mam nadzieje ze unormuje sie to jakos i bede mogla normalnie jesc i fukcjonowac,bardzo boje sie insuliny,ale dla Kropka zrobie wszystko:tak:

ktoras pisala o kaszance,matko jakbym zjadla,takiej z grila w zlotku upieczonej ,mniam

zaleglym solenizantom sto lat ,nowe mamuski witam serdecznie a za przyszle wizyty trzymam kciuki :)
mam nadzieje zwiekszyc swoja aktywnosc jak tyko praca pozwoli i czas , narazie o l4 nie mysle

to chyba tyle,lece nadrabiac co u was
 
Kulka- witaj! O widzę, że kolejna Mamusia z Trójmiasta :-D

Ewelinka- powiem Ci szczerze, że jak byłam tydzień temu tylko kuknąć, to nic nie było. A jak pojechałam w czwartek po badaniach, to byłam w szoku, że tyle fajnych ubrań się tam pojawiło i jeszcze wszystkie rozmiary do wyboru. Także trzeba chyba po prostu trafić na zakupy tuż po nowej dostawie. Też byłam w szoku, że te jeansy kosztowały 79 zł i to jeszcze rurki, a takie lubie najbardziej, więc brałam od razu :-D A getry są po prostu prze wygodne. Jedne kupiłam do chodzenia po domu, a drugie na wyjścia, hihi.

Anncka- no to zrobiłaś zakupy, hihi. Ale ja w H&M zawsze kupuje o rozmiar mniejszy niż zawsze, bo tak mają tam rozmiarówkę zawyżoną moim zdaniem.

Mijenka- hihi, super, że udało się trafić ze stanikiem, bo ja nie mam szczęścia teraz. Piersi już mi urosły o rozmiar a nie mogę znaleźć w moim ulubionym sklepie z bielizną odpowiedniego rozmiaru, a jak jest rozmiar to dziwny fason i źle leży, cholera. :baffled:

PaulinaMaria- ale fajna musi być taka piżamka :-D
 
reklama
Anula a gdzie w h&m bylas? Bo dzis bylam na matarni i jeansy 149 zl... jeszcze byly takie ala jeansy ale juz bez imitacji zamka i guzika tylko gładkie z przodu i te kisztowaly 79 ale same wielkie rozmiary.
 
Do góry