reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Czyli nie tylko ja jestem z krainy deszczu ? (Tzn Gdańsk) ;) dzisiaj takiego lenia mam ze małż musi sam sobie ugotowac i mi oczywiscie ;) dzisiejsza zachcianką jest - krupnik, rissotto z parówkami i kiwi ;)

A jeżeli dziewczynki byscie chcialy jakies ubrania ciazowe to polecam na allegro legginsy z pasem kosztuja 10 zl sa swietne ale na poczatku trzeba je w otcie zamoczyc bo pas farbuje :)
 
reklama
Ewelinka- ja swoje kupowałam w Rumi, w port Rumia.

miisia- ja z samego trójmiasta nie jestem, ale mieszkałam jak dziecko w Gdyni, a teraz mieszkam nad samym morzem, okolice Karwia, Dębki.
 
Ewelnika- no najgorsze jak się trafi na poprzebierane rzeczy i są same XS albo XL :eek: Tylko nie w każdym H&M jest dział MAMA, bo jak byłam w Riviera w Gdyni, to tam na przykład pytałam i nie mają tego działu.
 
Dziewczyny a co do zakupów w h&m, to nie uważacie że większość ich ciążowych ubrań jest paskudna?:) Ostatnio oglądałam i powiem wam że mnie bardzo mało rzeczy sie tam podoba, prawie wszystkie takie "mamuśkowate", wiecie co mam na mysli:) a jak kupowałam tam spodnie w zeszłej ciąży to oczywiście jak zwykle trafiłam na takie z krzywym szwem na nogawce, u nich to nagminne...

JOPAL a wiesz że Ciebie to pamiętam i trochę znam z marcówek 2012:) Ty mnie raczej nie kojarzysz, nie udzielałam się zbytnio ale lubiłam sobie was poczytac:)

U nas dziś nudno, i jak zwykle niedobrze i mdłości, co nie przeszkodziło mi w zjedzeniu placka po zbójnicku w karczmie:p
 
oomamba- no część ubrań, szczególnie bluzko- koszul faktycznie wyglądało jak worki, tylko po to, aby zakryć brzuch. Ale ja kupiłam klasyczne rurki i 2x getry, więc to takie standardowe, tyle, że ma pas na brzuch :-D I kupiłam sobie jeszcze 2 bluzki, ale to już ze zwykłego działu, ponieważ są dość luźne i ładny fason mają. Hihi, oomamba ja podobnie jak Ty mam dziś straszne nudności i prawie nic nie mogłam zjeść. Dzisiaj zjadłam bułkę z serem, na obiad trochę makaronu bez niczego i fasolki zielonej. I chyba już nic nie wcisnę w siebie dzisiaj więcej. Ja też lubię jeździć do naszej pobliskiej restauracji na takiego placka, ale teraz to trochę musi poczekać na mnie, aż mdłości miną.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej oomamba faktycznie Cie nie kojarze ale miło mi, że Ty mnie pamiętasz. w sumie przeleciałam szybciutko liste marcóweczek ale Ciebie nawet na liście nie było a szkoda, tu się częściej odzywaj atmosfera jest super:-):tak:
 
Do góry