reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Hej dziewuszki. Juz jestem w domku, ale tak zmeczona to chyba nigdy w zyciu nie bylam. Wczoraj do Warszawy jechalo mi sie super, dojechalam w 4 godzinki i kilka minut, a dzisiaj kosmos na drodze, wracalam 5 godzin, kierowcy debile.wpychali sie na trzeciego i kilka razy ostro hamowalam i od razu sie denerwowalam.

Misio steskniony a ja jeszcze bardziej.
Jak nie padne ze zmeczenia to skrobne cos pozniej :)
 
reklama
widzę temat ubrań , ja już tylko w jedne jeansy się mieszczę , będę musiała za czymś się rozejrzeć ,
gdzieś widziałam też fasolkę szparagową na tapecie -- u mnie też ostatnio, tylko bym jadła.
 
Avon, kulka czesc :)
Anula noo cieszę się niezmiernie i o ile wygodniej niż w starych sprzed ciąży :D
A powiedzcie, jak się dobiera takie spodnie, spódnice i inne takie, żeby np. już do końca ciąży wystarczyły?
 
Avon, kulka czesc :)
Anula noo cieszę się niezmiernie i o ile wygodniej niż w starych sprzed ciąży :D
A powiedzcie, jak się dobiera takie spodnie, spódnice i inne takie, żeby np. już do końca ciąży wystarczyły?

Mijenka nie ma reguły, generalnie to jest tak, że ciążowy kupujesz ten sam rozmiar co zwykle, bo on jest zaplanowany odpowiednio do rozmiaru sprzed ciąży ale ponieważ każda tyje inaczej to różnie z tym bywa bo te normy są do przytycia powiedzmy około 10 kg ale są wśród nas takie co i 30 przybiorą i wtedy lipa.

Ja Wam powiem, że kupiłam sobie 2 pary spodni nówek zwykłych tuż przed Wielkanocą i po Wielkanocy się okazało, że w ciąży, więc zaraz w odstawkę pójdą, gdybym przewidziała to bym nie kupiła:-) a juz mnie ciut gniotą.
 
Cypryda- bardzo się cieszę, że spokojnie dojechałaś. Misiu pewnie bardzo się cieszy, że jest już z Mamcią.

Eli- to u mnie była dzisiaj zielona fasolka szparagowa. Mmm, uwielbiam. I nawet o dziwo przy dzisiejszych mdłościach mi spokojnie weszła, hihi. Eli no ja już też właśnie tylko w jedne portki się mieściłam, ale i te przy dłuższym siedzeniu cisnęły brzuch, stąd zakupy były koniecznością.

Mijenka- to moja pierwsza ciąża, nie miałam też pojęcia jaki rozmiar, więc wzięłam do przymierzalni kilka i wybrałam te pasujące mi, choć zmieściałabym się w 38, to wolałam wziąć 40, właśnie na późniejszy przyrost ciałka.

Jopal- no właśnie, tego nigdy nie da się przewidzieć. Ale spokojnie spodnie ponosisz po ciąży, jak wrócisz do formy i spodnie nadal będą jak nowe.

Czarna
- a Ty na Uczelni? Studiujesz? Mi też został ostatni semestr magisterki.

Avon- witaj i gratulacje!

Kama- a jak u Ciebie ze spodniami? Mieścisz się jeszcze w spodnie sprzed ciąży?
 
Ostatnia edycja:
czesc kochane...witam również nowe mamusie.... zagladam wybiorczo bo takiego mam leniucha:-)....mdlosci powrocily ale sytuacja opanowana miętą...och kocham miętę:-D:-D... za 5 dni mam wizyte druga....ech...potem postaram sie nadrobic was
 
hej

ja tez mialam dzisiaj zly dzien. glowa mnie bolala tak, ze az sie z kiblem prytulalam:baffled:, ale juz boli mniej

z ciazowek to ja mam gdzies jeszce leginsy z h&m, ale narazie sie mieszcze w stare spodnie

witam nowe mamy. poprosze o wiadomosc na priv z danymi do listy:-)



kama czemu czujesz sie niewidzialna?

czarna zazdoszcze pogody:tak:

a gdzie ulenka????
 
reklama
Hej dziewczyny!
JA dziś cały dzień poza domem, bo byliśmy na komunii. Niby nic nie robiłam, a zmęczona jestem jakbym cały dzień tyrała.
Pogoda paskudna, prawie ciągle padało.
Moje samopoczucie ok, tylko się trochę najadłam i brzuch mi wysadziło :p
Ja na razie mieszczę sie w swoje ubrania także nie szukam nowych na razie.

kama - ależ miałaś fajny dzień. Ciekawe czy moje chłopaki też mi sprawią podobną niespodziankę - ale wątpię... Szkoda że musisz się kłuć i być na dietce, ale niestety nieraz trzeba się poświęcić...trzymam kciuki żeby wszystko było ok.

witaj kulka:) gratuluję;)

avon - witaj i gratuluje:)

miłego wieczorku i nocki,pa
 
Do góry