reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
dziewczyny mam problem nie wiem czy to zglaszac lekarzowi ale jak troche pochodze to boli mnie brzuch i cos mnie kluje nie wiem czy cos sie dzieje prosze o pomoc

Wiesz, trudno powiedzieć. Jeśli nie masz bóli typowo menstruacyjnych, nie bolą Cię plecy i nie krwawisz, to macica ma prawo pobolewać....
Możesz też się szybciej męczyć i czuć dyskomfort w jamie brzusznej.

A nie masz zaparć? Może to kwestia jelit, a nie macicy...
 
ONA ja tak mialam w pierwszej ciazy i mam tak teraz ,lek pow ze to noramlne bo wszystko sie zmienia,rozrasta,takze nie denerwuj sie tym kochana. A jak bedziesz na wizycie nie zaszkodzi dla spokoju zapytac. Ale sadze,ze wszystko ok . Bóle w tym okresie ciąży sa calkiem normalne heh jaka teraz mądra jestem haha a wczoraj sama zachodzilam w glowe dlaczego mnie tak brzuszek boli. Kazfda chce jak najlepiej dla maluszka i pozniej nie potzrebnie sie denerwujemy.
 
Ona232 mozesz powiedziec o tym lekarzowi. Ja w sunie tez jak cos porobie dluzej to zaraz boli. Ale lepiej dmuchac na zimne

Mamaania drugi suwaczek tak samo dodajesz tylko pod tamtym musisz zrobic odstep enter i wkleic nastepny. Wtedy bierzesz chyba podglad sygnatury i sie wyswietla. Na telefonie nie pamietam dokladnie
 
reklama
Do góry