reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Fanta u mnie jest kolejno: bol piersi, zawroty glowy, bole glowy, wielkie zmeczenie, klucie i pobolewanie w podbrzuszu. Na ta chwile to wszystko :)

Współczuję tych zawrotów głowy, czyli masz kumulację wszystkiego co najlepsze :dry:. Oby szybko Ci przeszło! :tak:

fanta ja tez chcialam poinformowac w swieta ale moje dziecko mowilo wszystkim kogo spotkalo ze mamusia ma baby w brzuszku hehe i ze ona bedzie pomagac kapac przewijac itp ;p

Mój Dudek na szczęście cicho siedzi, bo wie, że to tajemnica, raz się wypyplał teściom ale oni nie wzięli tego na serio, bo wiedzieli, że my chcemy na jednym poprzestać hehehe Teściowa mówiła, że mam się nie przejmować, bo to taki wiek, że chce mieć rodzeństwo. Ja oczywiście przytakiwałam :-D:-D:-D:-D, a tu teraz będzie niespodzianka ;-)

Milka luteiny to napewno nie dostaniesz predzej zel z progesterone ale to tez trzeba bedzie poprosc mozna tez sprobowac z Pl zalatwic albo tu poszkac na forum czasem dziewczyny odsprzedaja ja mialam wczoraj scan I lokatorow mam dwoch juz ochlonelam po szoku troche

Gratuluję kochana podwójnego szczęścia! Szok to musiał być nie mały ale dobrze, że już ochłonęłaś ;-)
 
reklama
mama gratuluje powojnego szczescia! ja zawsze marzylam o blizniakach. jak bylam na stymulacji CLO byla taka opcja ale to bylo jakis czas temu... Jedne odchowalas poradzisz sobie i z drugimi.


Mnie sie chce ciagle spac i glowa mnie boli, o wzdeciach i gazach nie wspomne, chodze jak maly traktorek...pyr pyr :-D:-D:-D
 
mama pewnie pozytywne myslenie to polowa sukcesu !

pultasek ja tez mam wzdecia przez co spodnie ledwo dopinam, glowa tez boli ale to chyba z braku kawy...

Myslalyscie o tym czy chcialybyscie synka czy corcie? Wiem ze to wczesnie i najwazniejsze aby zdrowe ale podswiadomie cos Wam chodzi po glowie? :)

sorry za brak polskich znakow w moich postach ale moj komp. nie posiada takowych. ;p
 
mysle ze powinno byc widac :) ale jesli nie to nie przejmuj sie bo kazda ciaza rozwija sie po swojemu jedna mama widzi w 6 tc a druga w 7 tc :)
czyli jest szansa na zobaczenie..mialam iść w przyszłym tygodniu na usg ale lekarz zadzwonił ze moge przyjść dziś wiec ide za godzine..ale mam stracha..chcialam zrobic usg dopiero jak bedzie serduszko
 
reklama
czyli jest szansa na zobaczenie..mialam iść w przyszłym tygodniu na usg ale lekarz zadzwonił ze moge przyjść dziś wiec ide za godzine..ale mam stracha..chcialam zrobic usg dopiero jak bedzie serduszko


Szansa pewnie ze jest :) trzymam kciuki aby serducho juz bylo :D
Ja mam USG po swietach bede w 7 tyg wtedy i tez mam nadzieje na zobaczenie
 
Do góry