reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Argissa no to jestesmy razem w tym strachu.. Ja równo za godz mam wizytę, już jestem w drodze nawet.. Miałam owulacje 12.03 i też zastanawiam się czy będzie widać już serduszko.. No ale mnie pocieszy nawet widok Kropka :-) trzymam za Ciebie kciuki
 
reklama
Argissa no to jestesmy razem w tym strachu.. Ja równo za godz mam wizytę, już jestem w drodze nawet.. Miałam owulacje 12.03 i też zastanawiam się czy będzie widać już serduszko.. No ale mnie pocieszy nawet widok Kropka :-) trzymam za Ciebie kciuki

ja wolałabym seruszko..bo sam pęcherzyk mnie nie uspokoi..jestem zestresowana a to nie dobrze dla malucha
 
Ja mam urządzenie do słuchania bicia serca. W poprzedniej ciąży udało mi się je wyłapać spośród tętnicy i innych szumów w 10tc, jak pokazałam mojej gin, to była w szoku, bo niejedna położna ma z tym problem. Wieczorami z mężem słuchaliśmy "ciuchci", mega wspomnienia :)
 
Argissa mnie i Anncka zadowoli nawet zarodek/kropeczka. Po pustym jajeczku to uwierz ze juz "coś" a nie tylko okropna czarna plama :-( pustka nie do opisania...
 
Ewelinka jak dobrze to opisałas. Dokładnie to samo czuje... Jeśli zobaczę coś więcej niż wielką czarną plamę będę przeszczęśliwa nawet jeśli na serduszko będę musiała jeszcze cierpliwie poczekać. Eh.. Ja już w poczekalni... Jest opóźnienie i kilka kobiet jeszcze przede mną. Większość już takie śliczne brzuszki ma :-)
 
reklama
Anncka pamiętaj ze musi być dobrze ;-)
Mnie zawsze dolowaly kobiety z brzuchami :-( mam nadzieję że od mojej wizyty to sie zmieni bo sama będę brzuszasta :-)

Argissa również trzymam kciuki &&

Jak ja Wam zazdroszczę. .. mi zostało jeszcze długie 14 dni ale jutro beta i progesteron robię by zobaczyć czy wszystko w normie.
 
Do góry