reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Hej :-) ja od tygodnia mam już mdłości wymioty i często zgage oraz ból głowy. Zmęczenie też nie odpuszcza. Generalnie to zupełnie jestem wyjeta z życia... Dobrze że dziś wizyta, pewnie dostanę l4. Trzymajcie proszę kciuki za mnie a przed wszystkim moja fasolke.. Tak strasznie boję się :-( wracają wszystkie zle wspomnienia
 
reklama
Hej :-) ja od tygodnia mam już mdłości wymioty i często zgage oraz ból głowy. Zmęczenie też nie odpuszcza. Generalnie to zupełnie jestem wyjeta z życia... Dobrze że dziś wizyta, pewnie dostanę l4. Trzymajcie proszę kciuki za mnie a przed wszystkim moja fasolke.. Tak strasznie boję się :-( wracają wszystkie zle wspomnienia

Będzie dobrze, musi być :) kciuki zaciśnięte &&&&&&&
Ja pierwszą wizytę mam w przyszłym tygodniu i mam nadzieję, że wszystko z okruszkiem będzie ok :)
Rodzinkę poinformujemy w święta, że będzie nas więcej. Dziś teście na kawę wpadają i mam nadzieję, że nie wyczują, że coś wisi w powietrzu hehehe ;)
 
Fimka dziekuje :* tez mam ogromna nadzieje, ze wiecej juz tego nie bedzie bo az plakac mi sie chce na sama mysl, ze utracilabym i ta ciaze...

Smerfetka kurcze, dobrze, ze Ci przepisali! Nie rozumiem czemu w innych krajach UE nie moze byc tak samo jak w PL pod tym wzgledem.

Fanta u mnie jest kolejno: bol piersi, zawroty glowy, bole glowy, wielkie zmeczenie, klucie i pobolewanie w podbrzuszu. Na ta chwile to wszystko :)

Anncka trzymamy bardzo mocno kciuki!!!! Duzo, duzo cieplych mysli kieryjemy do Ciebie! Nie zamartwiaj sie!
 
Milka luteiny to napewno nie dostaniesz predzej zel z progesterone ale to tez trzeba bedzie poprosc mozna tez sprobowac z Pl zalatwic albo tu poszkac na forum czasem dziewczyny odsprzedaja ja mialam wczoraj scan I lokatorow mam dwoch juz ochlonelam po szoku troche
 
PulinaMaria no tak to jest juz z drugim lobuziakiem w domu nie bedzie tak latwo jk przy 1 ciazy ;p nie pospimy sobie com

milka nie martw sie plamieniami czytalam ze moga sie zdrzac ja mialam ale po cytologi przez jeden dzien (uszk. mechaniczne po pobraniu wymazu) ale poszla bym szybciutko do lekarza albo przynajmniej zadzwonila, a ja jestem z NY takze az 6h roznicy dopiero mam ranek i zaczynam sie rozbudzac ;p

piltasek trzymam kciuki aby bylo wszystko dobrze &&&

Ja sie zastanawiam czemu mnie piersi nie bola kazdy mowi ze bola... dodam ze przed okresem tez niegdy mnie nie bolaly mam nadzieje ze ten bol to nie jakas regula ze ma byc

fanta ja tez chcialam poinformowac w swieta ale moje dziecko mowilo wszystkim kogo spotkalo ze mamusia ma baby w brzuszku hehe i ze ona bedzie pomagac kapac przewijac itp ;p

Zmykam moje dziecie sie obudzilo i krzyczy mamoooo wyspalam sie ;p

:-)
 
mama290 - ale szok! po raz drugi bliźniaki? nie pozostaje mi nic innego niż podwójnie pogratulować i życzyć dużo siły ;)
 
reklama
Do góry