reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

Idiotka z tej koleżanki
Ja jak zaszłam w ciążę to jeden rok tylko opóźniłam pójście na studia poszłam na dzienne i skończyłam
Uważam, że jak ktoś chce to może sobie dać radę
To wszystko zależy od człowieka, siły i wiary w siebie
Powodzenia będzie dobrze zobaczysz
 
reklama
Witaj jestem bardzo szczesliwa brak slow z mezemstaralismy sie od jesieni 2013 i sie udalo choc nie powiem zeniemam zadnych obaw poniewaz mam nadcisnienie tetnicze ale trzeba byc dobrej mysli narazie mam brac przez tydzien luteine .A Ty jak sie czujesz?
 
witam się i ja :) wpadam na chwilkę sie przywitac i dale do łóżeczka leczyć nogę i rosnąć dzidzię . piszecie dziewczęta jak oszalałe :szok: nadążyć nie mogę ale widzę że trzydziestki szaleją ja dołączam do szanownego grona 30 juz w sobotę :-D ale w związku z zaistniała syt swiętowac będe w towarzystwie męża i córci :). wczoraj bylam w pracy poinformowałam o ciąży nie było tak źle jak sie spodziewałam więc chyba będę miała gdzie wracać :tak: a tak pozatym witam wszystkie nowe mamusie i trzymam kciuki za obecne buziaki i milego wieczorku :-)
 
Witam cieplutko Wszystkie Dziewczyny! :happy:
Od tygodnie po cichutku obserwuję forum Grudnióweczek '14, a w końcu postanowiłam się zarejestrować... :)
Liczę, że może i ja niedługo do Was dołączę - do terminu spodziewanej @ jeszcze tydzień z groszem ;)
A! I najważniejsze - gratuluję pięknych 2 kresek Wszystkim Przyszłym Mamuniom!
Pozdrowienia z Poznania :)
 
"Pochwalę się" :) po raz pierwszy przywitałam dzień tuląc się do kibla :p i to będąc w pracy... eh, chciałam to mam ;) tydzień do wizyty, a ja już nogami przebieram tak się nie mogę doczekać
 
reklama
Do góry