reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Nie ja nie potrzebowałam, Martia nawet jeśli byłaby konieczność hospitalizacji to muszą wziąć Cie z dzieckiem bo karmisz piersią. Nie sądzę żeby to był przypadek szpitalny ale warto żeby to obejrzał fachowiec
 
reklama
Ja po cc czuje sie super i nie mialam tez takie sytuacji. Wlasnie czekam na kontrol. I u mnie zakladaja szwy rozpuszczalne a opatrunek zdjeli na 2 dzien po cc. Myj szarym mydlem i osuszaj recznikiem papierowym delikatnie.
 
Nie, za mycie rany woda ja juz podziekuje bo od tego się wszystko zaczęło. Pryskam ja octeniseptem , brzydkie miejsca przebywam spirytusem a następnie nakładam balsam szostakowskiego ( ponoć super sprawa, zobaczymy) krew juz się nie leje. Wczoraj miałam ogromne wycieki osocza aż się lało dosłownie. Dziś póki co kilka kropel... może to po prostu znalazło sobie w tym miejscu ujście i musiało zejść. Dodam że rana wogole mnie nie boli. Prawdopodobnie mogłabym juz tańczyć i skakać ale wole nie próbować :p.
Do tego doszedł problem z malym :( jest na mm babydream bo czytałam dobre opinie. Póki dokarmialam go piersią było ok, ładne kupki itd ale pokarm mi zniknął i jest na samym sztucznym. I się zaczęło zwijanie z bolu brak kupek, a jeśli coś się pojawi co drugi dzień to rodzynek dosłownie :( w nocy gnalismy do apteki całodobowej poradzić się , jedynie co dla takiego tygodniowego malca to zmiana mleka. Polecony bebilon, strasznie drogie ale cóż zrobić spróbujemy.
 
hej Kochane która z was urodzila sn i ma szwy ?? ja mam 2 i zastanawiam sie kiedy one sie wchłona;p;p czuje takie wystające nitki i pętelke ;p
 
Ja miałam niby rozpuszczalne, ale w 8 dobie koleżanka położna mi je zdjęła, bo te wystające nitki kuły niefajnie :baffled: mówiła, że normalnie to do 5 tyg się wchłaniają, wiec czasem lepiej zdjąć po prostu a nie czekac tyle czasu.
 
Mamuśki tak jak pidejrzewalam dolaczylam do grudniowek :-) miałam termin na 2.01 a urodziłam 22.12 :-)
Korzystając z okazji życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i pociechy z maluszków :-)
 
reklama
Do góry