reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

Mitemil na ostatniej wizycie się poskarzylam, że chyba mi sie rozzeszło, bo boli i do tego Przy kazdym ruchu "chrobocze" jak u kosciotrupa, a ona tylko potwierdzila, pomacała i jeszcze samej mi kazala dotknąc mocno żebym sobie poczula ze faktycznie jest szczelina na spojeniu. I tyle. Z tego wywnioskowalam, że tak musi być, nic sie nie poradzi i już...
 
reklama
Oomamba to że spojenie się rozchodzi jest normalne, bo szykuje się do porodu. Pytanie czy u Ciebie chrząstka łącząca kości spojenie nie "puściła". Dajesz rade chodzić, siedzieć lub przekręcić się z boku na bok?
 
Ostatnia edycja:
Ortopeda powiedział, ze poza paracetamolem nic więcej na ból zaproponować mi nie może, wiec chyba jesteśmy skazane na ból :-(
 
Mitemil i jak samopoczucie ? A Michalek to sie okazal jednak taki duzy jak z usg wychodzilo? No i mam pytanie jak opieka w szpitalu po porodzie? Ja bylam w czwartek na ktg to na dosyc mila polozna trafilam.
 
Cześć dziewczyny :-)
Tak was zaczęłam troszkę czytać, bo nie wiem czy nie dolacze do grudniowych mamusiek:-) termin niby na 2.01.2015 jednak wiele wskazuje, że bobas może pojawić się wcześniej :-) mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona ;-)
Jednego bobasa już mam z 2012r :-)
Wszystkim już rozpakowanym gorąco Gratuluję !!
 
Hej dziewczyny, nie było mnie tu dłuższy czas :zawstydzona/y::angry:
Sporo się u mnie działo... przeprowadzka... w między czasie wizyta u lekarza, skracająca się szyjka, leżenie (co było niemożliwością w związku z przeprowadzką... pakowaniem, sprzątaniem...) , wizyta na izbie przyjęć w związku z akcją skurczową... udało się zatrzymac, już jestem w domu... a... i sprawa rozwodowa... szybko przyszło, szybko poszło :sorry2:...
Coż, teraz w samotności oczekuję na synka...
 
reklama
Do góry