reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Mitemil mi właśnie to samo pytanie spędza sen z powiek.
Zastanawiam się ciągle czy mam dobre ubranka na ta porę roku...
Ja myślę, że ubiore body na długi rękaw, pajacyk bawełniany, na to kombinezon taki typowo zimowy. Ewentualnie jesli położna zaakceptuje to może body długi rękaw, rajstopki, bluza jakaś, spodenki i kombinezon.
U nas położne przeglądają to co się ma i wybierają najbardziej odpowiednie. Tylko na wyjscie trzeba mieć ubranko.

Czyli wg. tego co piszecie rozejscie spojenie jest wskazaniem.do cesarki?
 
reklama
Witam się i ja po długiej nieobecności ale od kiedy siedzę w domu ciężko mi się zmotywować do czegokolwiek i różnie bywa z humorem
Gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom:-)
U mnie do porodu jeszcze sporo czasu a po wizycie wczoraj moja gin twierdzi że synkowi się nie śpieszy chociaż coraz częściej i boleśniej odczuwam skurcze przepowiadające i zauważyłam zwiększoną ilość wydzieliny ale podobno tak ma być najważniejsze że mały się odpowiednio odwrócił i czekamy na poród sn;-)
Imienia też jeszcze nie wybraliśmy ja chcę Szymonka a mąż Karolka ale mam nadzieję, że po urodzeniu zdecydujemy bez kłótni
 
Witam się i ja po długiej nieobecności ale od kiedy siedzę w domu ciężko mi się zmotywować do czegokolwiek i różnie bywa z humorem
Gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom:-)
U mnie do porodu jeszcze sporo czasu a po wizycie wczoraj moja gin twierdzi że synkowi się nie śpieszy chociaż coraz częściej i boleśniej odczuwam skurcze przepowiadające i zauważyłam zwiększoną ilość wydzieliny ale podobno tak ma być najważniejsze że mały się odpowiednio odwrócił i czekamy na poród sn;-)
Imienia też jeszcze nie wybraliśmy ja chcę Szymonka a mąż Karolka ale mam nadzieję, że po urodzeniu zdecydujemy bez kłótni

Stawiam na Szymek :)
 
Ja znam dwóch Szymusiów i takie słodkie z nich dzieciaczki, że to mnie przekonuje do tego imienia a jego popularność mnie zniechęca

Dziewczyny mam pytanie odnoście obniżającego się brzucha, czy on obniża się tyle, że da się to zauważyć bo mimo zapewnień mojej gin że małemu się nie spieszy ja inaczej to czuje ale już sama nie wiem czy brzuch mi się obniża czy nie
 
reklama
Do góry