reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Mitemil na ostatniej wizycie się poskarzylam, że chyba mi sie rozzeszło, bo boli i do tego Przy kazdym ruchu "chrobocze" jak u kosciotrupa, a ona tylko potwierdzila, pomacała i jeszcze samej mi kazala dotknąc mocno żebym sobie poczula ze faktycznie jest szczelina na spojeniu. I tyle. Z tego wywnioskowalam, że tak musi być, nic sie nie poradzi i już...
 
reklama
Oomamba to że spojenie się rozchodzi jest normalne, bo szykuje się do porodu. Pytanie czy u Ciebie chrząstka łącząca kości spojenie nie "puściła". Dajesz rade chodzić, siedzieć lub przekręcić się z boku na bok?
 
Ostatnia edycja:
Ortopeda powiedział, ze poza paracetamolem nic więcej na ból zaproponować mi nie może, wiec chyba jesteśmy skazane na ból :-(
 
Mitemil i jak samopoczucie ? A Michalek to sie okazal jednak taki duzy jak z usg wychodzilo? No i mam pytanie jak opieka w szpitalu po porodzie? Ja bylam w czwartek na ktg to na dosyc mila polozna trafilam.
 
Cześć dziewczyny :-)
Tak was zaczęłam troszkę czytać, bo nie wiem czy nie dolacze do grudniowych mamusiek:-) termin niby na 2.01.2015 jednak wiele wskazuje, że bobas może pojawić się wcześniej :-) mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona ;-)
Jednego bobasa już mam z 2012r :-)
Wszystkim już rozpakowanym gorąco Gratuluję !!
 
Hej dziewczyny, nie było mnie tu dłuższy czas :zawstydzona/y::angry:
Sporo się u mnie działo... przeprowadzka... w między czasie wizyta u lekarza, skracająca się szyjka, leżenie (co było niemożliwością w związku z przeprowadzką... pakowaniem, sprzątaniem...) , wizyta na izbie przyjęć w związku z akcją skurczową... udało się zatrzymac, już jestem w domu... a... i sprawa rozwodowa... szybko przyszło, szybko poszło :sorry2:...
Coż, teraz w samotności oczekuję na synka...
 
reklama
Do góry