reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Ech no ja na brzuchu tez jeszcze nic nie ma, ale zobaczymy jak bedzie po, bo w sie wtedy najbardziej stają sie widoczne. Tez słyszałam ze albo sa predyspozycje albo nie, aczkolwiek nawilżać skore nie zaszkodzi ;) zwłaszcza jak swędzi, przynajmniej nie bede mogła sobie nic zarzucić ;)
 
Cześć dziewczyny :rofl2:

Przepraszam, że piszę tak ni z gruszki ni z pietruszki. Pewnie nie wszystkim już w głowie praca....
Jestem mamą czerwcową 2013
Piszę do Was bo wiem jak trudno robić wszystko na raz przy dzieciakach, obowiązkach domowych. Chciałabym choć ciut Wam, prowadzącym DG i wystawiającym faktury ułatwić. Napisaliśmy z mężem program do wystawiania faktury on line i myślę, że pozwoli on Wam zaoszczędzić czas - szybko się wystawia i wysyła dokumenty e mailem.

Jeżeli, któraś z Was prowadzi DG i nie ma jeszcze programu do fakturowania lub chce zmienić to zapraszam do nas, afaktury.pl .

No i oczywiście dla Was 6 miesięcy gratis ! Piszcie na priv jak będziecie miały pytania.

Trzymam kciuki za donoszenie i rozpakowanie !

Jeszcze raz przepraszam za wtrącenie :* ;-)
 
kasiasysunia - mi się pojawiły w okolicy pępka, tak ok 1 cm, mało widoczne. Ale przypominam sobie, że chyba w poprzedniej ciąży też tak miałam.

kurcze mój pępęk zrobił się ciemniejszy ale rozstępów nie widzę. codziennie zaglądam i się martwię, a mój mąż i moja siostra mówią że u mnie to najprędzej rozstępy na mózgu się zrobią :wściekła/y: :-D:-D:-D:-D:-D oby ;-)
 
Dziewczynki,dawno tu nie zaglądałam, częściej na wątek o wyprawce. U mnie skończony 32 tydzień. Czuję się źle i od 2-3 tygodni męczą mnie duszności. Też je macie? Jak sobie radzić? To straszne uczucie. Śpię na konstrukcji z poduszek, żeby byli wyżej, ale i tak ciężko mi się oddycha. A będzie coraz gorzej zanim brzuch się obniży.
 
reklama
malgonia - mi nieraz ciężko się oddycha, ale nie mam takich dużych duszności, także nie pomogę.

kasiakulek - to zależy jaki dzidziuś się urodzi. Jeśli w okolicy 3500g to może być za duży. Ja mam z kolei kombinezon na 56, ale nie wiem czy wystarczy do końca zimy.
 
Do góry