reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
MADZIU, oby wszystko zakończyło się szczęśliwie. Mocno w to wierzę i mocno zaciskam kciuki! Dobrze, że postawiona została szybka diagnoza. &&&&

A ja może wyjdę dziś lub jutro do domu, bo nie ma sensu leżeć wśród szpitalnych zarazków. Sytuacja jest w normie, wiadomo bez szału ale i bez tragedii. W końcu przytulę moją córeczkę, Oczywiście jeśli mogę prosić o dalsze kciuki, to będę bardzo wdzięczna.
 
Magda_UK bardzo jest mi przykro ale mam ogromną nadzieje, że wszystko będzie dobrze..wiem, że łatwo jest pisać i że nawet nie jestem wstanie sobie wyobrazić przez co teraz przechodzisz ale wiem jedno, że musisz być silna i wierzyć mocno, że wszystko będzie dobrze...Jestem z Tobą i malutką...trzymam mocno za Was kciuki...
 
Madziu głęboko wierzę że Wam sie uda, mocno za to trzymam kciuki i myślami jestem ciągle z Wami.
Tez myśle że jak wcześniejsze badania dobrze wychodziły, to winny jest ten wirus, pamietam jak byłas chora i Ty i dzieciaczki i mniej wiecej od wtedy pisałaś że gorzej się czujesz i słabiej czujesz malutką.
Zerkam tu co chwila w oczekiwaniu wiadomości od Ciebie. Buziaki
 
Wracam z wakacji a tu takie wiesci :( Madziu trzymam mocno kciuki za malenka, aby miala sily walczyc. Sciskam kochana trzymaj sie!!!!!!
 
reklama
Magda - mam nadzieje, że lekarze znajdą rozwiązanie i wyleczą Was, a Twoja mała kruszynka wyzdrowieje i zacznie buszować w brzuszku.

Nie było mnie na forum, gdyż miałam trochę problemów, ale teraz już jest lepiej. Jeżeli mnie jeszcze nie przekreśliłyście za nie odzywanie się to opiszę je na forum zamkniętym.
 
Do góry