reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Annte dobrze że sytuacja przedstawia się lepiej, oby dzieciaczki siedziały w brzuszku jak najdłużej.

Madziu trzymam kciuki, cały czas o Was myślę.
 
Madzia - kciuki zaciśnięte !! MUSI być dobrze nie ma innej opcji... !!!!!
Annte - dobrze że już u Was lepiej... Kochana musisz chyba więcej odpoczywać :)

Reszcie gratuluje dzielnych przedszkolaków i pierwszoklasistów :)

Wow jak moja malutka teraz szaleje aż się wstać nie chce aa prasowanie i przygotowani obiadu czeka ;/ Może któraś pomoże :p
 
Cześć dziewczyny:-)
Ale u mnie dziś pogoda jesienna,cały czas pada deszcz i jest zimno. Byłam dziś w lumpku i kupiłam sobie sukienkę ciążową w panterkę i koszulę ciążową ,obie rzeczy h&m a dałam za nie całe 11zł :-) Także zakupy udane:tak::-D

Co do zamkniętego...Nie chodzi tu o żadnych psychopatów śledzących dzieci itd. chodzi raczej o to ,by czuć się tu swobodnie i móc rozmawiać na prawdę na każdy temat. Nie chcę Wam się wyżalać na kogoś po czym dowiedzieć się ,że ta osoba tu to przeczytała... Środa jest małym miastem i prawie każdy się tu zna. A ja tu umieszczam swoje zdj. informacje o mnie. Nie chcę być publiczną osobą,dlatego też nie mam FB ani nie znajdziecie mnie na żadnym innym portalu społecznościowym. A jak ktoś chcę pisać na ogólnym to bardzo proszę nikt tego nie zabroni nikomu. A jak ktoś chcę do zamkniętego to kryterium może być (jeśli nie jest z nami od początku lub bardzo mało się udziela) podanie swoich namiarów np.tel,czy fb tak byśmy wiedziały ,że nie jest to osoba fikcyjna.

Annte dobrze,że już w specjalistycznym szpitalu jesteście. Tam znają się na rzeczy i wiedzą co robią. Bardzo się cieszę,że nie jest tak źle jak mówiono. Będzie dobrze,tam na pewno coś zaradzą.

Magda trzymam nadal kciuki za malutkąi oby znaleźli przyczynę i uleczyli Twoją córunie.

A u mnie jakoś cisza w brzuszku...od wczoraj wieczora słabo czuje ruchy,muszę coś słodkiego zaraz zjeść i wsłuchać się w głąb siebie.
 
Ula wez no kup mi cos w tym lumpku i podeslij:D Ja nie chodzę, nie chce mi się a przydałoby się, bo już nie mam w czym chodzić bo wszystkie bluzki za krótkie:p
Ja tez jestem z malego miasta, dlatego na otwartym nie piszę o wszystkim, nie pokazuję zdjęć - BB to naprawdę znane forum i ogrom osób tu wchodzi, jak ja byłam w pierwszej ciąży i szukałam info na jikiś temat, przez przypadek natknęłam się na innym forum na posty osoby z mojego miasta, którą znam z widzenia. Tak więc nie tak trudno o to, a ja nie chcę zeby ktoś znajomy przeczytał przypadkiem o moich dolegliwosciach czy zalach wylewanych na rodzinę czy znajomych:-)

Tylko nie wiem teraz na którym pisać, bo i zxamknięty się rozkręca, a znowu ten otwarty trwa nadal:)
 
reklama
Do góry