reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

reklama
ja nie mam dostępu znowu!!!:-(

magda kciuki zacisniete caly czas zobaczysz będzie dobrze,wiem ze latwo powiedzieć ale nie denerwuj się kciuki caly czas zacisniete!!!!!!!!:*
annte &&& dobrze ze troszkę się uspokoiłaś :*
 
Magda- trzymajcie się dzielnie Ty i Kaya. Wierzę, że komu jak komu ale u Ciebie musi być dobrze. !!!! Jesteś dobrym duchem tego forum!
Annte- dobrze , że już lepiej.Oby tak dalej!
Dobrze rozumiem przez co przechodzicie, sama dopiero dziś przestałam się denerwować.
Uleńka - ja jestem za , nie piszę zbyt często bo nie wiem kto oprócz nas czyta.( a mi się też zdażąją nietrzymania:confused:
A ja od dziś na L4 - będzie więcej czasu, mam nadzieję!
Dobrej nocy dziewczyny!
 
Magda bardzo mocno trzymam kciuki za Was mam nadzieje ze dzisiejsza wizyta wszystko wyjaśni i okaze sie ze tamten lekarz nie mial racji.

Annte super ze trochę lepiej mam nadzieje że maleństwa powiedzą jak naj dłużej.

A moje malenstwo sie przekręciło i doskonale czuje jak mnie ciągle kopie i wyciaga nóżki wcześniej jej ruchy byly mniej odczuwalne bo na przedniej ścianie mam łożysko, i dziś o 6rano obudziły mnie jej nóżki.
 
Co do zamkniętego. Dla mnie nie jest to do końca dobre rozwiązanie. Jeśli wszystkie, które sa w grupie wybranych zaczną pisać na zamkniętym to główny umrze. Bo mi np nie chce się pisać część tu a część tu. Poza tym wątpię żeby jakiś psychopata śledził mnie na forum o dzieciach i dochodzil kim jestem i zę akurat mam jakieś problem choćby z utrzymaniem moczu. Zresztą po to sa choćby nicki żeby byc anonimowym. Choć po części. No ale to moje zdanie. Więc zostanę na ogólnym.
 
Annte po pierwsze, to cieszę się bardzo,że i Ciebie "nie ma tragedii". Trzymaj się kochana. Byle jak najdłużej w 3 paku!


Bardzo dziękuję Wam za wsparcie. Każde słowo, modlitwa, kciuki dodają mi sił.
Jest ciężko,ale staram się wierzyć....o pomylce nie ma.mowy. Kwestia tylko tego,gdzie jest przyczyna. Oby się znalazła i dała leczyć. Za godzinę wyjeżdżamy. Trzymajcie wciąż proszę kciuki...
 
reklama
Do góry