reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Ulenko u mnie wg chinskiego kalendarza Kubuś bylby dziewczynka ;-) wierzac w zabobony również patrząc na mnie wskazuje na dziewczynkę bo wlosy mi sie przetluszczaja i mam problemy ze skórą ;-) a to ponoć dziewczynka odbiera mamie urodę ;-D Kubuś będzie po prostu ślicznym chlopcem hihi :-)
 
pamietam ,ze mi wyszla wtedy dziewczynka. Jestem ciekawa czy to faktycznie się sprawdza.
Kurcze juz sie zaczynam stresowac czwartkiem bo jade na badanie z glukoza fujj na samo wspomnienie tego badania w poprzedniej ciazy robi mi sie gorzyyyyy bleee
 
no to lepiej sie tym wcale nie sugerowac. Musze cierpliwie czekac. Niby sie nie nastawiam ,ze 3ego malenstwo pokaze mi pupke ale jednak bardzo bym tego chciala.
 
Ula ale ja od początku mówiłam Ci że będzie corcia! I zobaczysz że ciocia Ania ma rację :-) już niedługo pokaże cipulke po prostu jest wstydliwa :-)
 
reklama
czesc dziewczynki!

u nas kiepsko jakos zle sie dzis czuje,od tesciow wrocilismy w piatek czyli szybciej niz sie spodziewalismy ale...szkoda gadac!W kazdym razie wrocilam mega wściekla z reszta nie tylko ja bo moj ukochany to az cały chodził:wściekła/y:z nerwów!
Od tygodnia jem żelazo i powiem Wam szczerze ze latam do kibelka czasem nawet 10 razy dziennie + siku:eek:robilam sobie toxo i cale szczescie ujemny ufff...;-)Moj po urlopie wrócił do pracy niestety od razu drugie zmiany:dry:
wiecie cos dziwnego zauwazylam u mojej corki jak bylismy u tesciow Marna praktycznie cały czas bawiła sie z psami i pierwsze nocy zauwazylam u niej taka czerwana gulke w nosie tak w glebi zatykajaca otwor nosowy myslalam ze to katar bo zaczela oddychac buzia a tu takie cus i wczoraj po kontakcie z psem to samo co to moze byc? uczulenie na siersc???


Myślałam ze uda mi sie Was nadrobic ale nie dam rady:-(
 
Do góry