reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Czesc dziewczyny:-)
Dzis pol nocy snily mi sie wozki (bo wczoraj ogladalam) a drugie pol nocy znow mi sie snilo ze mnie Ł zdradza! jej coraz czesciej mi sie to sni,nie dobrze:no:Dzis mi przywoza w koncu naroznik i pierwsza noc dzis na nim bedzie ,moze przyniesie on weselsze sny...oby;-)

Annte
jestesmy z Toba i Twoimi dzieciaczkami,trzymamy kciuki. Będzie dobrze. Najwazniejsze ze pod fachowa opieka.

Katjana mam nadzieje,ze nocke mialas spokojna. Daj znac jak sie czujesz.

Magda przykro mi z powodu Twoich ciaglych boli. Mogloby odpuscic choc na jakis czas. A co do mojego przeczucia ,ze chlopiec ? nie wiem ale wszystko mam jak przy Antosiu,tylko poczatek sie roznil bo straszne wymioty a teraz to tak jakbym sie cofnela w czasie.

Slonko jedz,jedz i wypoczywaj ile wlezie! i szerokiej drogi życze!

Zanag no i bardzo dobrze,ze w koncu podjelas ta decyzje,nie ma co sie przemeczac. Tym bardziej,ze w pracy liczyli sie juz z Twoim L4 i byli na to przygotowani wiec wielkiej krzywdy miec nie beda. A Ty mysl teraz o sobie i o dziecku. W koncu w pelni mozesz sie skupic tylko na rosnacym brzuszku. no nie...jeszczze ten remont hihihi ale to tez w pewnym sensie przyjemnosc;-)

Miłego dnia życzę Kochane!
 
reklama
Witajcie. U mnie dobrze. O 6 rano już miałam ktg. Skurczy brak. Na szczęście. Dzieciaki szaleją w brzuchu. Akurat leci mi kroplówka więc później pójdę do lekarza wypytać o wszystko bo na obchodzie przy wszystkich nie lubię. Chciałam jechać w sobotę do Szczecina do hurtowni popatrzeć wózki.
Mysza orientujesz się czy w tych hurtowniach na Struga sa powystawiane wózki bliźniacze?
 
Hejka porannie.
Noc jakoś minęła z przerwami od 3-3.40. Ostatnio coraz wiecej mam tych pobudek i bezsenności, wkurza mnie juz to.
Brzuch dzisiaj okej, poki co nie boli i nic nie ciągnie.
Czy u Was tez taka pogoda do bani? :dry:
Znowu mnie napadają myśli,ze chcę juz grudzien.
Teraz, now , here!!! :tak:

Pozdrawiam i milego dnia dziewczynki.
Buzka:*
 
Uleńka powiem Ci, że z tymi przeczuciami to dziwna sprawa jest. Przy Rysiu od początku czułam, że to chłopak nie wyobrażałam sobie innej opcji imię było tylko dla chłopca. Przy Edku dokładnie to samo chociaż bardzo chciałam dziewczynkę czułam, że będzie chłopak imię też było dla chłopaka. Teraz znowu od początku czułam dziewczynkę, imię było dla dziewczynki i wmawiałam sobie, że to dlatego że bardzo pragnę dziewczynki a jednak okazuje się, że intuicja mnie nie zawiodła bo wszystko wskazuje na to, że to dziewczynka.
Teściowa dzisiaj o 1 w nocy mi smsa przysłała ( a jest u córki, która tez w ciąży, termin na listopad-trzeci chłopak), że wpadły do sklepu niemowlęcego i nie mogla się powstrzymać od zakupów (teraz mam nadzieje, że jednak sisior nie wyrośnie) hehe, sama tez bym juz kiecki kupowała. Moja mama też już taką słodką opaskę na główkę kupiła, ale kazalam jej w domu trzymać dopóki nie ma 100% pewności hehe.
 
no wlasnie te przeczucia... z Antkiem to wiedzialam od razu ,ze bedzie Antek heh zanim naweet byl poczety mial juz imie i w sumie nie bylo innej opcji,zeby to nie byl on. A teraz sama nie wiem,chcialabym dziewczynke ale cos mi mowi,ze jest chlopak...moze sama na przekor swoim myślom tak sobie wmawiam by pozniej nie czuc sie choc odrobine rozczarowana? nie wiem juz co o tym sadzic.

Katjana a sprobuj na noc wypic podwojna melise. mi pomogla i nocki mma od rej pory przespane. Jak wczesniej mialam pobudki nocne i po pare godz bezsennosci a pobudka ranna juz ok6tej ,tak teraz nocki cale przespane a pobudka ok 8ej. polecam meliske:tak:
 
Dziewczynki ja tak na szybko :-)więc wie odniose się do wszystkich postów :-(
Chciałam sprawdzić co u annte i jej skarbów - widzę że ok! I oby jak najdłużej w trojpaku :-)

Aa i karny kop dla Misi!!! :-)gdzie się znowu schowałas?
 
Witam :-)

A ja się pytam,gdzie jest Mitemil, Kruszka, Kontra, Makrofag, Madzia,no i Cypryda? :confused: :-)

Mam za sobą 2 noc,kiedy do 3 rano nie mogłam zasnąć :zaskoczona(y): Sama nie wiem czemu, ale staje się to bardzo męczące. Dziś się zastanawiam,czy mam siłę jechać do centrum po buty dla dziewczynek do szkoły. Nie chce czekać do weekendu,bo wtedy wszystko będzie przebrane...no nic. Zobaczę.


Jopal, Ulenka, mnie dziewczyny żadne przeczucia w tej ciąży się nie sprawdziły. W 3 pierwszych tak,ale teraz nie. Ciąża taka sama jak z synkiem. Te same smaki. Mdłości, samopoczucie...no identyko. Mimo wszystko pod sercem córcia....także nie sugerujcie się tym ;-)

Katjana cieszę się, że już masz się lepiej. Oby tak zostało :tak:

Zanag popieram Twoją decyzję o zwolnieniu. Korzystaj póki możesz ;-) No i niech ten remont mija bez większych niespodzianek!

Annte super, że piszesz i to takie dobre wieści :-) Mam nadzieję, że uda Ci się pogadać z lekarzem. Jak znajdziesz chwilkę,to napisz co powiedział ;-)

Dusienko wszystko się na pewno jakoś ułoży z obiema mamami :-) Nie ma się co martwić na zapas ;-)

Czarna ja też zerkne na link gdy będę przy kompie :-)

Słonko udanego urlopu :tak:


Miłego dnia dziewczyny!!! :-)
 
Witam Mamusie
Annte trzymam kciuki za was na pewno bedzie wszystko dobrze.
Slonko zycze udanego urlopu i podziwiam ze dalas rade tyle godzin siedziec w samochodzie.
Magda ja wlasnie wrocilam z zakupow do szkoly da Juli obeszlam cale miasto w poszukiwaniu granatowego swetra na rozpoczecie roku i juz np u mnie jest poprzebierane ale po 2h poszukiwaniach kupilam ale w tym wszystkim jest najlepsze to ze przed chwila sie dowiedzialam ze 0 nie maja rozpoczecia roku tylko odrazu zajecia wiec po latalam sobie po sklepach dla sportu
Ula ja mialam tak jak ty przeczucia ze teraz bedzie chopak ze mam brzuch wysoko ze nie jem slodyczy i kazdy mi mowil ze bedzie chopiec a ja tak bardzo chcialam druga dziewczynke i jest dziewczynka wiec moze i u ciebie bedzie sliczna dziewczynka

A ja wlasnie wrocilam z zakupow,naszczescie mamy juz wszystko do szkoly a pada u nas strasznie ale dalysmy rade.
Ja niestety tez nie moge spac w nocy dzis o 4 juz bylam wyspana i moglam zaczynac dzien,na dodatek mam zgage ktorej nigdy nie mialam przez co nie mam ochoty jesc plus jest taki ze waga stoi i do tego doszly mi mdlosci ale co nas nie zabije to nas wzmocni
Pozdrawiam
 
reklama
dziewczyny pamietacie na poczatku ktos podawal jakas str na ktorej bylo mozna sobie sprawdzic kogo sie urodzi (kalendarz chinski czy cos takiego nie wiem) te dziewczyny ktore to robily ,czy u Was sie zgadza z przepowiednia??
 
Do góry