reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Witam sie i ja :)
Bol zęba juz przeszedl, ale wizyta u dentysty i tak sie nie obejdzie..
Dzis wizytowalam u mojej gin, ale nie opisuje w watku wizytowym, bo nie ma nawet co opowiadać. USG nie bylo, i dopiero 16 września kolejna wizyta. Od czerwca nie widzialam mojego malutka :-( albo poczekam albo pójdę prywatnie..
Poki co mam sie nie przemeczac i prowadzic spokojny tryb zycia. Wlasnie kończymy remont, koncze ukladac ciuchy w meblach.
Od czerwca nam zeszlo, wszędzie brud i kurz... Nie chce mi sie nawet na to patrzeć.
Ogólnie mam cos dolki ostatnio, nie wiem czemu znowu mnie dopadla jakas deprecha :-(
Mój poszedl do pracy dzis skonczyl urlop i znowu sama w domu jak palec siedze i laze z pokoju do pokoju.. Plakac sie chce... Eh.

Zapomnialam dzis zapytac na wizycie o zgagę,czy moge cos przyjmowac. Moze Wy wiecie czy jest jakiś lek który mozna przyjac w ciąży?

Kurdee. Cos mi umknęło tutaj przez to wszystko nie nadarzam Was czytac. O jaki wątek zamkniety sie rozchodzi?

Dzięki za troskę ostatnio dziewczynki, mam nadzieje ze u Was wszystko ok, postaram,sie Was częściej podczytywać i byc na bierząco. Pozdrawiam Was każdą z osobna, i głaszcze brzuszki :-D


Za wszelkie błędy - sorki. Pisze z Tel a to nie lada dla mnie wyzwanie użerać sie z wyłączającą sie aplikacją i edytorem tekstu.
Buzka :)
 
ewelinka szczerze to nie pamiętam dokładnie, ale na pewno o wiele później niż w tej ciąży, myślę, że zaczęlo się wtedy około 7 miesiąca, i nasilało się z "wiekiem" ciąży.Teraz twardnieje mi od 16 tyg, na początku widziałam dużą zalezność miedzy brakiem magnezu a częstoscią tego. Ale teraz biorę naprawdę duzo a i tak kilkanascie nawet razy na dzien brzuch twardy.


Ehhh powiedzcie mi jak trzymać apetyt na wodzy, od miesiąca wciągam wszystko jak odkurzacz, ciągle jestem głodna:crazy:Wstydzę się nawet odwiedzić kogoś kto mnie dawno nie widział taka bombka się robię:/
 
oomamba ja tez rosne wszerz i to bardzo szybko... ale co zrobic jak ja co 2 godz jestem mega glodna i musze sie najesc. A teraz jeszcze wieczorami mam wielka ochote na cos z czekolada i codzien cos wciagam. Pewnie do 100 dobije i w grudniu bede sie kulac hehe
 
Katjana- ja już pytałam ginke o coś na zgagę dla nas, to poleciła mi syrop gaviscon.

Czarna- ściskam kciuki, na pewno będzie wszystko dobrze! Ciesz się, że zobaczysz co u maleństwa słychać.

Oomamba- spokojnie, ja też się zaokraglam w szybkim tempie, ale jesteśmy w ciąży i mamy do tego prawo.

Ewelinka
- dobrze, ze wszystko w porządku. Dali Ci jakies zalecenia? Nospa albo cos w tym stylu?
 
Ewelinka - oszczędzaj się ! Dobrze że wszystko ok i tak ma być minimum do 38tygodnia :-)

Czarna - myślę o was i mocno trzymam kciuki!

Oomamba - ja też mam teraz spory apetyt.. Nie widzę po sobie żebym w ostatnio czasie dużo przytyla no ale dawno się nie ważyłam więc moze to zludne :p

Kurcze ja też mam teraz często zgage :-( do tej pory jedynie mleko pomaga.. Moze kupię ten syrop który poleca Anula :-)

U nas wszystko ok, Maciek zaczyna właśnie swoje wieczorne szalenstwa :-D
 
Anula ta nospa 3x1 i magnez 3x2. Zobaczę co mój gin powie w czwartek na wizycie bo czytalam o tych twardnieniach i wiele kobiet je ma i lekarze uznawali to za naturalna fizjologie ciąży.
 
Ok czekam w poczekalni dziekuje za kciuki!
Ja cos ostatnio na slodkie mam tez chec gdzie na poczatku nie mialam wogole! Wczoraj na noc pol torby krowek! A reszta dzis na sniadanie heh
 
reklama
qraa - tak to jest z tymi szpitalami... Fajnie, że prezent urodzinowy wybrany no i dla małej sukieneczka :)
Ja też się zastanawiam jaki macierzyński wybrać, ale chyba wezmę roczny.

cypryda - ja już teraz życzę powodzenia na egzaminie i trzymam kciuki za wizytę!

ewelinka - będzie dobrze, nie myśl, że to może oznaczać poród przedwczesny. Staraj się dużo odpoczywać. Ja dziś przeszłam się po Kubę do przedszkola ok. 20 min i też czułam, że mi trochę brzuch stwardniał.

czarna - kciuki za wizytę, oby wszystko było ok!!!

katjana - dobrze, że ból zęba odpuścił. Na zgagę w ciąży spróbuj jeść migdały, a jak nie pomoże to ponoć "rennie" można. A po remoncie trochę odpocznij, nabierz sił i wtedy może sprzątanie lepiej pójdzie.


Dziewczyny, ja od jutra na tydzień znikam. Jedziemy ze znajomymi nad jezioro. Mam nadzieję,ze pogoda nam dopisze. Oby nie padało i nie było zimno. Ale chyba zapowiadają jeszcze jakieś słońce.

Do usłyszenia :)
 
Do góry