reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Ok ciotki ja juz po wizycie jestem. Lekarka super, pokazala mi wsio dokladnie, mowi ze nie widzi zadnego bright spot. Mowi ze jakbym jej nie powiedziala ze bylo to to nie zauwazyla nic sama prawdopodobnie zniknal ten bright spot albo jest naprawde maly. Cos tam jasniejszego niby bylo ale wogole nie brala by tego pod uwage. A jest dobrym kardiologiem, profesorem dzieciecym i "plodowym" :) powiem Wam ze ulrzylo mi ale to przez te Wasze kciuki napewno :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie melduje ze u nas wszystko ok poza rwa kulszowa która Mnie dopadła i zbity palec u nogi..:(
Mam nadzieje ze jeszcze jestem mile widziana tutaj choć się Nieudzielam :(
 
Witam dziewczyny,
Czarna super że wszystko ok. Teraz zrelaksuj się i ciesz się zdrowym dzieciaczkiem :-)
Estranea miłego wypoczynku i słoneczka :-)
PaulinaMaria współczuję bólu. Trzymaj się
Ulenka dobrze, że dzidzia ruchliwa :-)
Katjana uważaj na siebie. A może jakaś przyjemna książka do poczytania lub ploteczki z koleżankami poprawią Ci humor
OOmamba, Ulenka ja też mam spory apetyt, ale na razie nie jest źle. A zrzucę po ciąży, bo silną wolę mam :-) nie ma co się martwić na zapas
Miłego dnia
 
Cześć, i ja się witam :)
Czarna - super wieści! Cieszę się, że wszystko jest ok.

Po wczorajszej wymianie spostrzeżeń wagowych ;) sprawdziłam rano, jak to u mnie wygląda i... przeraziłam się :/ Zwł, że staram się pilnować i jeść tylko pożyteczne rzeczy, a w 2 tyg ruszyło mi +2kg ... Dodatkowo czuję się wielka, co wcale nie pomaga. Nic to, trzeba się pogodzić. Może ma L4 będę mieć więcej ruchu, po pracy nie mam siły na spacerek dłuższy niż trasa łazienka - łóżko :p

Miłego dnia Dziewczynki!
 
Dzień dobry Kochane:-)
Czarna ciesze sie bardzo,ze wszystko ok.Mowilam od razu ze tak bedzie:tak:
Paulinka super,ze wrocilas:tak: i jak mozesz myslec ,ze nie jestes tu mile widziana:no: oj Ty,Ty!

Ja cos w nocy spac nie moglam,zasnelam po 1szej a i tak co chwile sie budzilam. Musze sobie dzis meliske kupic i przed spaniem wypic,moze pomoze.
 
Witajcie!

Estranea- udanego wypoczynku i słoneczka duuużo!

Uleńka- ja też coś dziwnie ostatnio sypiam. Chodze od początku ciąży ok. 22 spać i potem ok. 3 rano na siku. A od kilku dni jak obudzę się o tej 3. i pójde siku, to potem jak wracam do łóżka mam wrażenie, że jestem już wyspana i mogłabym już wstać Mężowi śniadanko robić do pracy. Więc kładę się i na siłę dosłownie muszę zasnąć i wtedy jakoś do 6. wytrzymuje w łóżku.

Zanag-
oj taaam, te 2 kg, to samo szczęście, nie ma się co martwić. Po porodach będziemy grupową gimnastykę robić na forum, hihi.

ReniaB
- tak jest! Po porodzie będziemy się martwić tymi nadprogramowymi kg, hihi.

Paulina- dobrze, że podzdrowieliście, oby teraz ta rwa szybko przeszła, bo to nic przyjemnego.

Czarna-
nooo, wiedziałam, że wszystko będziesz dobrze z serduszkiem! Gratuluję dobrych wieści.

Dziewczynki jak w ciągu dnia odpoczywacie czy też wieczorem jak zasypiacie, to staracie się jak najwięcej leżeć na lewym boku? Ja czytałam, że to ponoć najlepsza pozycja. Tylko ja cały czas nie daje rady leżeć tylko na tym jednym boku. Jakie Wy przyjmujecie pozycje przy odpoczynku?
 
Hej Anula,
oj będzie zbiorowa gimnastyka i grupa wsparcia :) Ja mam niestety tendencję do tycia ale jak się ruszam to jest efekt więc będzie mobilizacja :)

Co do spania, gdy kontroluję co robię :p staram się leżeć na lewym boku. Ale od zawsze zasypiam na prawym i tak się przekręcam. Na plecach mi niewygodnie bo najsilniej Piotrek kopie :) więc zostaje tylko spanie na bokach.
Brakuje mi leżenia na brzuchu :(
 
Czarna super wieści i oby tak dalej !!! :)

ja leże na lewym boku lub w pozycji pół leżącej na wznak :)

co do tych twardnień brzucha to nie koniecznie z braku magnezu , czasami z braku wapnia dzieje się tak samo i jest to często mylone
 
ja najczesciej leze na lewym boku,ale nie dlatego ,ze tak sie powinno poprostu tak mi wygodnie. A najwygodniej to mi na plecach tylko ,ze jak chce pozniej wstac to nie moge bo mnie biodra bola od tej pozycji i zmuszona jestem na boku. na prawym mi nie wygodnie bo czuje wtedy w brzuszku jakas kule twarda i mi ona przeszkadza.

Kurcze znow wciagnelam wafelka w czekoladzie. odkrylam ostatnio w lidlu wafelki roger kokosowe,toffi ,czekoladowe i sa przepyszne (chyba sie uzaleznilam od nich) i nie drogie bo kokos 59gr a reszta 79gr sprobujcie,warto:-D
 
reklama
Zanag mozna wypisać l4 do trzech dni wstecz tylko

Czarna super ze serduszko jest zdrowe

A ja jestem zła poszłam zapisać sie na wizyte na2.09 i okazuje sie ze moja gin idzie na półtora miesiąca na szkolenie i mam znalsc sobie zastępstwo na ten czas a zadna państwowa prychodnia nie chce mnie zapisać na jedna wizyte mogę przeniesc sie ale juz do końca ciaże tam prowadzić a nie chce i chyba zostaja mi prywatne wizyty
 
Do góry