reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

zanag mimo wszystko,właśnie oglądałam moj nowy dom i az sie poryczałam:blink:
katjana ooo...tez miałam 19 lat jak urodziłam Ami;-)przecież jest sie z czego a właściwie kogo cieszyc a jak komus nie pasuje no coz:-p:tak:
qrra uu to niedobrze ze Was zostawił ale tak dziwnie troche ze badanie jest rownoznaczne z przyjeciem do szpitala,ale najwazniejsze zeby wszystko bylo dobrze:blink:przytulam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki dziewczyny za kciuki. Juz obczilam park w tym szpitalu i podobno od 12 do wieczora wszystkie dziewczyny z patologii tam chodza o ile moga:-) hehe tak sie nudze ze bede Was meczyc na forum. A ja nie bylan w 100% przekonana do wyjazdu wiec nie zalamuje sie. Wiecej na dziecko bedzie pozniej:-)
Estranea- super ze Ci sie udalo z ciuszkami- ja na razie licytuje tylko.
zanag- ahh to ludzkie gadanie!
 
Estranea - dizękuję :)) My jutro jak będziemy w trasie to chcemy skoczyć właśnie do lidla na pierwsze zakupy dla misi:] a gatunek tych ciuszków fajny???

qra - może i lepiej przynajmniej przebadają, zbadają co i jak i będizesz spokojniejsza :))
 
olushia - jak dla mnie gatunek ciuszków w lidlu jest ok. Ja kupuję od dawna i jestem zadowolona. U nas wmieście to ludzie wręcz rzucają się na towar w lidlu i jak się z rana nie pojedzie to później ciężko coś dostać (najbardziej schodzą pościele, ręczniki i ciuszki dla dzieci).
 
ja dziś wyjęłam ciuszki po Arku, w sumie to nie mogłam się doczekać kiedy to posortuję, ale po jednym worku miałam dość. Jak coś nie miało napisanego rozmiaru, to nie mogłam zdecydować czy coś jest na noworodka, a co na 3m-ce... czyzbym az tak zapomniała...?:) I emocje nie te same... :) Jakaś jestem przytłumiona ostatnio, nie wiem. tak więc ciuchy zapakowałam z powrotem do worka, moze za parę dni czy tygodni się za to wezmę....
 
To i ja wpisuje się do Was dziewczyny choć wiem, że późno już bo połówka ciązy za mną ....ale niestety ciąża z przygodami od samego początku:( Mój synuś na początku miał być moją kolejną ciążą pozamaciczną, później problemy z krwiakami na macicy a na końcu toksoplazmoza ...więc przez te 20 tygodni świat mi się zawalał kilka razy. To moja 4 ciąża mam za sobą poronienie i ciąże pozamaciczną ale i ukochanego syna Tymona -2 latka :) No i teraz drugi urwis jest tez silny bardzo bo wytrzymał cały mój stres i się nie poddał :) tak więc termin na 29 grudnia :) I teraz mam nadzieje ze już będzie tylko dobrze !!
 
Tymcia,witaj napewno juz bedzie dobrze, robilas aminopunkcje w ktorym tygodniu sie zarazilas? Meza siostra tez zlapala to swinstwo ale cale szczescie synek urodzil sie zdrowy, napewno Twoj tez bedzie! No i jest taki dzielny od samego poczatku!;)



Dziewczyny ja we wtorek mam wizyte ale boli mnie brzuch najgorsze ze jak na okres:| boli np co 2 godz po 10 sek? Dzis rano bolalo i przeszlo do tej pory cisza ale boje sie bardzo:(
 
Oszaleje za chwile! Co na bol zęba dziewczyny?
Do dentysty dopiero jutro jak cos. Eh
Nie daje juz rady, masakra.. Nie wiem co to sie tak nagle stalo :confused: wzielam ibuprom z bezradności, moze nie powinnam ale apap by mi nie pomogl. Z reszta to tez nie..
Czekam na rano... Mam nadzieje ze usnę niedlugo...
 
Katjana masz racje ibuprom nie wskazany :( ja przechodzilam to ostatnio tabletka mi nie pomogla i znalazlam dentyste co wzial mnie wieczorem. Przykladalam lod do policzka troche lepiej bylo i dentystka mi mowila ze gozdziki gryzc. Wspolczuje bardzo ja ledwo 2h wytrzymalam
 
reklama
Witajcie Dziewczyny,
witaj Tymcia - serdecznie zapraszamy dzielną Mamę i walecznego Synka!

Pierwsza noc w "nowym" pokoju przejsciowym za nami, średnio udana... Już tęsknię za moim małżeńskim łóżkiem :( Wersalka jest węższa ok 20 cm, niby niewiele, ale w nocy przekręcając się, prawie spadłam. I to 2 razy :/
Zrobiło się zimno, tak już jesiennie... Czas rozejrzeć się za jakimś płaszczykiem. W żadną kurtkę już się nie dopnę ;)

Miłego dnia Kochane. 5 na zegarze, czas wstawać...
 
Do góry