reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Witajcie :))

Ulenka - mówiłam, że szybko zleci remont ;] Mam nadzieję że woda z octem pomogła ??

Lionessa - spóźnione ale szczere życzenia ;] i nie przejmuj się ludzmi niech sobie gadają jak nie mają nic lepszego do roboty :*

anncka - a zobaczysz jak szybko do listopada/grudnia zleci :)) nim się obejzymy a już maluchy będę na świecie i forum będzie trzeba zmienić na "Matki polki " :p

Ewelinka shn - u nas też jak miałbyć chłopak to było Kuba lub Szymon jednak jest sliczna dziewczynka to chyba Magdalena ;]

kasiakulek - widzę, że to prawda jak mówią "kazda ciaza jest inna'' ;] u mnie kopanko to jest jak się w końcu położe i odpocznę czasem mocniejsze kopniaki a czasem delikatne aczkolwiek wczoraj dużo się najadłam i jakaś mała leniwa dzisiaj ;]

qraa - i co dzisiaj lepiej? czy byłaś na kontroli??

Kurde jutro wyjeżdżamy na tydzień muszę nas spakować bo mąż ma robotę do skończenia przed urlopem aa ja pierwszy raz tak mam że nie chce mi się tego pakowania:pP zawsze to już miałam zaplanowane co brać, poprasowane itp a teraz ... lenistwo :))
A powinnam już zacząć bo wieczorem mąż mnie zabiera na romantic kolacyjkę z okazji pierwszej rocznicy ślubu :) Ohh jak ten czas szybko zleciał :))
 
reklama
Cześć, 5 lat wspólnego życia zapakowane w kartony... Jesteśmy gotowi na remont :) Jeszcze jutro teściowie pozabierają resztę swoich rzeczy z pralni i będzie wszystko porobione :)
Mimo, że cieszę się na myśl o remoncie, to trochę smutno gdy zostały łyse ściany...
 
zanag ale pomysl ze nie dlugo bedziesz miała pięknie w domku:tak:
ola my we wtorek wyjezdzamy,ale tez nie mam weny jutro pewnie bede biegac jak szalona-udanego wypoczynku!
cypryda mnie to wkurza takie gadanie przeciez to indywidualna sprawa kazdego kiedy chce miec dziecko i ile ja mam 23 lata i jestem zadowolona ze bede drugi raz mama ale ludzie pieprza i beda to robic! tym bardziej ze ja mieszkam w bloku to u nas na osiedlu to te baby,e tam baby i chlopy wscibscy sa chorzy ludzie,nie wspomne o przepuszczeniu w sklepie czy w jakiejkolwiek kolejce bo mloda to niech stoi!palnac w te puste łby nie ma co sie przejmowac.
Chyba jestem najmłodsza tu????:zawstydzona/y:


wczoraj bylismy na małych zakupkach dla naszej drugiej kobiety,Ami wybierała kolor recznika i polspiochy i niedrapki i pieluchy flanelowe. Kurde miałam nic nie kupować..echh...;-)
Strasznie ta niedziela mi sie dłuży...strasznie.
Remont przełozylismy na wrzesien,moze to i lepiej.Kiedy macie zamiar szykować rzeczy poprać itd... ja myslalam cos ok pazdziernika zeby jeszcze sile miec cokolwiek zrobic i mamy sie nie prosic zeby poprasowała czy cos.
 
Haha, Gosia - to "niedługo" będziemy liczyć w miesiącach, nie tygodniach ;) ale efekt końcowy będzie tego wart!
Do narodzin powinniśmy mieć gotową tylko łazienkę a resztę pomieszczeń przygotowanych do meblowania. W "międzyczasie" trzeba te pomieszczenia stworzyć :D
 
Gosia chyba jednak ja bije rekordy wiekowe. Mam 19 lat, i z podniesiona glowa ciesze sie z mojego stanu. :-D Nie mam zamiaru sie przejmować, chociaz tez widzę te spojrzenia innych....
 
Hej dziewczyny. Pojechalismy z mezem na ip jednak. W sumie plamien juz nie bylo ale lekko mnie podbrzusze pobolewa. A tutaj zonk. Lekarz mowi ze badanie jest rownoznaczne z przyjeciem na oddzial. Chyba ze zaraz potem sie wypisze ale to na wlasne zyczenie. Wiec zostalam. Lepiej polezec kilka dni niz pozniej zalowac. Usg mialam i nie ma konkretnego objaeu skad te plamienia wiec pewnie przemeczenie. Wyjazd odwolany, ale moze jak sie unormuje i wyjde to nad jeziora do tesciow pojedziemy zeby maz odsapnal. Teraz zostal sam na sam z moimi rodzicami.


Widze ze wszystkie ostro remontujecie albo macie w planach.

Gosia, lionessa - jak dla mnie kazdy wiek na ciaze ma swoje zalety na ciaze i ludzkie gadanie nie ma nic do tego. My jestesmy z mezem juz trzy lata po slubie i juz slyszalam hasla od dalszej rodziny czy pseudo znajomych ze ja to karierowiczka i dziecko pewnie nam nie pasuje. Kazdy ma swoj plan na zycie i nic nikomu do tego.
 
Qraa, my też się swoje nasłuchaliśmy odn. wygodnictwa... Przed ślubem to było gadanie, że jak tak można tyle (4 lata) na kocią łapę żyć. A krótko po weselu, czy wszystko z nami ok bo ponad 4 lata jak ze sobą mieszkamy, a ja jeszcze nie w ciąży 8) Nigdy nie dogodzisz...
Przykro mi, że musieliście zmienić plany urlopowe :( Ale lepiej chyba że przed, a nie w trakcie. Za rok odbijecie - już w większym składzie! Trzymajcie się ciepło :)
 
Qrrra,
Mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze i wkrótce sami Cie wypisza. Lepiej poleżeć na wszelki wypadek niż potem żałować... Wiem że szkoda rezygnować z planów urlopowych, sama też musiałam z moich planów zrezygnować w tym roku (a zaliczkę wpłaciłam juz zimą i wszystko było ustalone) ale nic to, siła wyższa wrócę do tych planów jak malutka podrośnie :)
Teraz najważniejsze by wszystko było dobrze.
Pisz koniecznie jak sie czegoś dowiesz bo martwić sie tu będziemy.
 
reklama
Olushia - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy !!!

qraa- szkoda, że plany urlopowe się zmieniły, ale przynajmniej będziesz miała spokojną głowę.

Dziewczyny, a ja dziś jak wracałam przed 18 do domu to zajechałam do Lidla i były już wystawione rzeczy na jutro. Więc zakupiłam body (r. 50/56 i 62/68) oraz te spodenki za 14.99 (do body w tych samych rozmiarach). Ciesze się, bo nie będę musiała rano lecieć i się przepychać z babami.

A teraz trochę odpoczywam, po 20 kąpiel Kuby i usypianie.
A jutro znów do pracy. Ale tylko na 2 dni, bo później jedziemy nad jezioro na tydzień :)
 
Do góry