reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Gosia91 nie robiłam amnipunkcji bo mialam skurcze i ja i moj gin trochę się obawialismy.Usg z 12 tygodnia wyszlo bardzo dobrze i test Pappa tez ok. A tokso pozytywne igg i igm wyszlo mi w 10 tyg. Zrobilam awidnosc i wyszla wysoka czyli zarazenie sprzed ciazy . Dzis dostalam wyniki ze szpitala z zakaznego ze wykluczaja calkowicie mozliwosc zarazenie w tej ciazy. O rety kamien z serca .....

Jesli chodzi o ból to ja też czuje jak mały kopie bardzo nisko.

Teraz tez zaczynam kompletowac powoli wyprawkę. Niby duzo rzeczy powinnam miec po Tymonie ale niestety porozdawalam po kolezankach liczac po cichutku ze bedzie jednak dziewczynka :-) A tu drugi łobuziak :-)
 
Qraa wszystkiego najlepszego !!!

Ja z siostrą już przejrzałyśmy ubranka i pod koniec września będziemy prać , a tak to powoli muszę kupić parę najpotrzebniejszych rzeczy (pieluchy tetrowe , itd) no i zacząć kompletować torbę do szpitala bo nic nie mam :)
 
Cześć dziewczyny:-)
Witam sie po pracowitym dla mnie week ,caly czas sprzatanko blee dzis mam dopiero troche luzu i czas dla siebie. chociaz popoludniu jak maz wroci to musimy z drzwiami do stolarza podjechac i chcialam sie rozejrzec za jakims naroznikiem wiec znow latanie po sklepach mi sie szykuje.Wolalabym juz chodzic po skl z ciuszkami dzieciecymi ale niestety nadal nie wiem kto we mnie mieszka i musze sie powstyrzymac. Ale jak wszytsko juz w domu oharne to przytastam z piwnicy ciuszki po Antosiu i przebiore te uniwersalne wypiore i poszykuje a te chlopiece jeszcze zostawie w spokoju...majac nadzieje,ze ich nie uzyje hihihi

qraa
wszystkiego naj!!!!
 
Ja też Ulenko bym poszalała na ciuszkach, ale mąż poprosił bym znalała pasujące mi wizualnie agd by mieć jakąś orientację co do cen... Potem on wybierze mi po 2 modele co jemu pasują technicznie i wtedy wybierzemy docelowy sprzęt. Przekombinowane, ale nie będę się o takie rzeczy kłócić.
Dodatkowo, musimy oszacować na czym stoimy odn. finansów by np. wybrać kafle (oczywiście mi podobają się takie za blisko 200 zł / m2; ponad 30 m2 mamy...) z odpowiedniej półki cenowej.
Do śpioszkow pewnie wrócę za miesiąc dopiero :(
 
Witajcie Kochane!

Dziękuje za wszystkie Wasze cenne rady, wskazówki i trzymanie kciuków. Gardło już prawie nie boli, głos wrócił a jedyne co zostało, to odrywająca się flegma, która powoduje straszny mokry kaszel. Pani w aptece poleciła mi na to syrop prawoślazowy, więc biorę od dzisiaj. A obyło się bez gorączki i antybiotyku. Tylko oczywiście ten kaszel teraz mnie martwi...

Uleńka- gratuluję ukończenia remontu! Kochana pochwal się efektem końcowym, jestem bardzo ciekawa.

Qraa- oby wszystko było dobrze, obyś jutro wyszła ze szpitala. Bardzo dobrze, że pojechałaś i zdecydowałaś się zostać na obserwacji. Jak jedzonko szpitalne? Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Tymcia- witaj serdecznie! Współczuje przeżyć, bo domyślam się jakie to wszystko jest stresujące. Najważniejsze, że synuś zdrowy i silny.

Jopal- ja również zgadzam się z Twoją opinią dotyczącą wieku. Oby remont udał się szybko i bezproblemowo!

Katjana
- sciskam kciuki, aby dentyska szybko poradził coś na bolący ząb. Biedna cierpisz.

Dusienka-
to prawda, że każde zakłucie, ból czy inny objaw od razu powoduje u nas niepokój, ech, ciągle nerwy.

Ewelinka- mój Szymek na dwóch ostatnich USG w 21 i 23 tyg. był ułożony niziutko główką do wyjścia i przez to też czuję ruchy bardzo nisko. To normalne ułożenie, tak mi ginka powiedziała, więc skoro maluch siedzi nisko to i ruchy odczuwamy nisko.

Cypryda- ja co prawda nie mam blizn po cesarskim cięciu, ale miałam obustronnie operowaną przepuklinę pachwinową, więc tez mam blizny i powiem Ci, że właśnie też czasem je czuję, tzn. tak mnie kłują i ciągną. Myślę, że to związane jest z rosnącym brzuchem, macicą a także rozciągającymi się mięśniami, stąd blizny mogą ciągnąc.

Zanag
- oby kolejne noce były już tylko lepsze. Ja też muszę się rozglądnąć za jakimś płaszczykiem na jesień, bo wiem, że nawet nie mam po co się próbować wcisnąć w ubrania sprzed ciąży, bo i tak będą za małe. Nie wspomnę już o kurtce, płaszczu na zimę.

Gosia- a spróbuj na ten ból brzucha wziąć nospę? Może pomoże w bólu. Jak mnie czasem pobolewa, to biorę ten lek i przechodzi.

Oomamba- hihi, to już zrobiłaś pierwsze podejście do worka z ubrankami, brawo za to! Spokojnie, jest jeszcze trooochę czasu, więc innym razem się zabierzesz za to sortowanie. Sprawa z wielkością maluszka już się wyjaśniła??

Olushia-
zakupy dla córci udane? Co upolowałaś?

Lionessa- Kochana dla Ciebie spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe- sto lat, wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń!
 
qraa dobrze ze pojechaliście i zostaliście na oddziale. Zawsze lepiej dokładnie przebadać i być pewnym o zdrowie maleństwa. W tym przypadku to nawet nie ma co się zastanawiać.
Innego słusznego wyboru brak ;-) nie mniej jednak życzę by wszystkie badania wyszły dobrze a Ty się kobietko oszczędzaj!!

Dziewczyny co do ciążowego wieku... ja mam 24 lata... dla jednych mało, dla niektórych ok... Ja od zawsze pragnęłam i marzyłam o dziecku. Razem z Mężem staraliśmy się baaardzo. Wreszcie nasze marzenie się spełnia ;-) Mimo że jest trochę stresów bo ciągle się martwię o Kubusia to jestem teraz najszczęśliwsza na świecie :-) także wiek nie zawsze wiąże się z odpowiedzialnością.

Gosia91 kochana jak brzuch? przestał boleć?

estranea ja do Lidla wybrałam sie dzisiaj ;-) kupiłam dwa dresiki, dwie pary skarpetek i dwa bodziaki ;-) przedtem w gazetce podobały mi się jeszcze koszulki ale na żywo były wg mnie troche za szerokie przy szyjce i nadruk już teraz wyglądał nie bardzo więc po praniu byłaby pewnie masakra. Pościel która na obrazku wyglądała ładnie na żywo cienka i sądzę że po praniu by się przecierała. No ale z zakupów ogólnie jestem zadowolona :-D

oomamba ja odwrotnie ciuszki które juz zakupiłam dla Kubulka potrafię oglądać i oglądać ;-) przy tym się powzruszam hihi :-D

tymcia witamy i rozgość sie z małym wojownikiem na forum ;-)

zanag teraz trochę się pomeczysz ale pomyśl jak będzie pięknie ;-) a małżeńskim łożem jeszcze trochę i będziesz musiała sie dzielić z maluchem więc przyzwyczajaj się do mniejszej ilości miejsca hihi :-D

Jopal udanego remontu :-)

Eli ja tez nie mam nic do szpitala ale ciągle mi się wydaje że to za szybko jeszcze... tylko żebym za długo nie odkładała... więcej przyjemności sprawia mi kompletowanie dzięciecej wyprawki niż myślenie o galotach, koszulach, podkładach, wielkich podpaskach i spadochronach na cycki :-p

Ulenko oby wstydniś na kolejnej wizycie sie pokazał i mamy nie trzymał w napięciu ;-) strojenie domu to też przyjemne zakupy :-)

Anulka cieszę się że obyło się bez antybiotyku i powoli wracasz do zdrówka ;-) oby już choróbsko nie zaatakowało. Uff to dobrze że nie tylko Kuba tak wali na dole ;-)

Madzia uk, Magda singh, Slonko co u Was?


Ja zaraz muszę zacząć obiad pichcić, dziś zapiekanka ziemniaczana z mielonym ;-) zrobię więcej co by było na jutro bo chce rano jechac oddać mocz i krew na badania by na czwartkową wizytę świeże były. A teraz podjadamy z Kubusiem czekoladowe flipsiki :-D
 
ewelinka ja muszę dla siebie skompletować puki daję radę i mi się chce , mam jeszcze dwoje dzieci ,zaraz zacznie się szkoła to będę miała .chwilę dla siebie to pokupuję i sobie naszykuję . niby to jeszcze 4 miesiące ale to tak szybko minie że nie chce tego na ostatnią chwilę .

co do wieku ja mając 23 lata zaszłam w pierwszą ciążę , teraz mam 34 i jestem w 4 , za to mój mąż pociesza się mimo wieku że będzie młodym tatą :)
 
reklama
WITAJCIE :))
My już dojechaliśmy na miejsce.. mąż mui odpocząć po podróży to ja mam chwilke na wyprostowanie kości i brzuszka :) Jak nrazie pogod w górach słooneczna więc mam nadzieję że tak zostanie :)
W lidlu byłiśmy przed 9 to już było mało tych najmniejszych rozmiarów to wzieliśmy dwie paczki bodziaków, dwie spodni i jedną tych koszulek - wydają się niezłe :))

Qraa - najlepszego :)
 
Do góry