reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

Hej, jestem nieprzytomna, wczoraj do 1 rozmawialam z M. na temat naszych dzieci, to, ze niedlugo pozegnamy sie z sypialnia, bo kazde bedzie chcialo miec swoj pokoj, itp. Dami wstal po 6 , koniec spania. Wiadomosc o siostrze przyjal w ciszy i z zaduma, potem powiedzial, ze szkoda, ze nie brat, ale juz za chwile skakal z radosci, ze bedzie Martynka.
Ulenka- ja tez ciagle sie zastanawiam " co tu wszamac" wczoraj zamowilismy pizze, bo wrocilam pozno, ale byla obrzydliwa i teraz obudzilam sie z bolem zoladka
Estranea- to normalne, ze sie stresujesz, ze Twoj syn wkracza w nowy etap :-) wszystko bedzie dobrze
Czarna- super, ze z dzidzia wszystko ok :-)
 
reklama
Hej

Agrafka gratuluję córci :-)

Czarna super ze wszystko ok ;-)

Proszę o kciuki... zaraz jade na polowkowe. Stres jest i moj Synus chyba czuje bo pół nocy się kręcił.

Buzki
 
witam sie i ja :-)
Ale dzis piekna pogoda u nas:-)chlodek wieje,lekko cos tam z nieba skapuje ulga dla mnie wielka. ide zaraz do miasta bo juz mnie nosi w chalupie haha musze w koncu nakupic jakis owocow bo wieczorami glod taki ze szok i tylko laze po szafkach i po lodowce i szukam amciu:-D
Ewelinka trzymam kciuki kochana:-)
 
Dzien dobry!

Gratuluje Wam udanych wizyt :) Czasami jak czytam, to wygląda to jak rozpakowywanie prezentów :D

Moja dzidzia jakaś spokojna od wczoraj... chyba zarzucę jakąś czekoladę ;)
 
Witajcie :) Mimo urlopu, jesteśmy od 6 na nogach. Oddałam krew i mocz do badań. Przychodnia była otwarta od 7, byliśmy chwilę przed i już była kolejka. Grzecznie sobie stoimy, pielęgniarka prosi 1 osobę, trafiło na pana ~40 lat. Jak na niego syknęła (dość grzecznie, ale też stanowczo) że co on niepoważny? Że kobietom w ciąży się ustepuje a on ma czekać dalej! Głupio mi było, tlumaczę że dziękuję, poczekam. Mam wolne a pan się pewnie spieszy do pracy. Ale gdzie tam, "siostra" do słowa nie dała dojść!
W gabinecie zmiana o 180 stopni. Powiedziała, że codziennie rano jest tak samo, napis na drzwiach jak dla niedowidzących, by ustępować ciężarnej, a nikt go nie chce widzieć. No i pani pękła.
Jak już wyszłam z gabinetu słyszałam, jak pielęgniarka przeprosiła pana za niegrzeczne zachowanie. Swoją drogą jestem ciekawa, czy człowiek pójdzie na skargę? Przychodnia prywatna. O, taki początek dnia :)

Ewelinka - kciuki za połówkowe! Ja idę jutro i też się trochę denerwuję... najbardziej tym, czy mi męża wpuszczą :D
Estranea - kciuki na pierwszy dzień przedszkola. Córeczka mojej przyjaciółki jutro zaczyna żłobek, tam jest panika bo mała do tej pory tylko z rodzicami i babciami była. Na szczęście dzieciaczki częściej takie zmiany przyjmują lepiej od dorosłych. 3maj się dzielnie!
 
reklama
gabi- na pewno w krótce poczujesz :-)
zanag- u mnie wszyscy są ślepi na ciąże, najlepiej jak w Carrefourze jest kasa dla kobiet w ciaży, milion razy widziałam jak na końcu kolejki stoi pani z brzuszkiem i wszyscy olewają, ja rac chciałam skorzystać z przywileju, to się nasłuchałam starej baby
Jadę na łowy do lumpa buziaki
 
Do góry