reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

Hej!
AniaWroc - życzę dużo zdrówka, najważniejsze że nic Wam nie jest.
Słonko - a przedpokój jest jasny czy ciemny? Jeśli jasny to możesz zaszaleć z kolorami, może ceglany? Albo oliwkowy?

Byłam dzisiaj w Biedzie - zostały tylko bodziaki dziecięce! :O
Dla ciężarnych nie było wystawionych leginsów ani spodni, a koszulki poszły do 9:00! SZOK!
Może wieczorem wyciągnę męża do Lidla, ale mam niestety daleko... :|
 
reklama
Eli80 ja też mam dni, gdzie głowa mi pęka, z ubikacji nie wychodzę i mam krwotoki z nosa. Lekarz powiedział, że uroki ciąży :baffled:

ewelinka_shn mnie szwagierka endokrynolog poradziła robić te badania, bo niby chora tarczyca może być powodem poronień. Wyniki nie są złe, ale mogłyby być lepsze :zawstydzona/y:

slonkoonline ja również mam we wtorek usg. Siedzę jak na szpilkach :-( Jeśli chodzi o przedpokój, mój również jest wąski i długi. Ponieważ jest kiepsko oświetlony światłem dziennym cały jest beżowy, ale drzwi mam ciemne drewno.

Magda_z_uk Tobie kochana to się solidne lanie należy :wściekła/y: Pamiętaj, że teraz jest Was dwoje i MUSISZ dbać o siebie. Zwolnij trochę dziewczyno!! Wiem, wiem... Czasem łatwo się mówi, ale przynajmniej spróbuj!! Odpoczywaj :blink:
 
Witam się i ja,,,,My odkąd ciepło zrobiło się to siedzimy u męża w restauracji na świeżym powietrzu i objadamy się baklawą...lol

Poza tym wszystko ok tylko wczoraj jak kichnęłam tak zabolał brzusio (przestraszyłam się i to bardzo) ale za chwilkę wszystko wróciło do normy i coś przeskoczyło w plecach. grrrrr

Zapomniałam napisać, że ja z tym kichaniem tez tak mam. Czasem naprawdę potrafi mocno zabolec i wszystko zależy w jakiej pozycji kicham. Jak np. mam nogi blisko ciała, czyli np. siedzę po turecku, albo z nogą na nogę nie boli. A czasem jak jestem wyprostowana, to boli okropnie. Zapytam o to lekarza, bo ja jestem alergikiem i teraz nie biorę leków, a jak wiadomo teraz najwięcej pyli i kicham strasznie.
 
reklama
Do góry