reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

reklama
Hej

Trzymam kciuki za wizyty

Jopal bedzie dobrze. Przedszkolakom sie podoba wszystko:)
:)

Eli ja dzisiaj tez zle sie czuje:cool:

AniaWroc dobrze ze z malenstwem.wszytsko w porzadku.

Ukenka a gdzie Ty z nowu ucielkas?
 
Witajcie!

Mamy sposoby na dzieciece przygody - Gazetka - Biedronka.pl te spodnie dresowe, ciekawe jak na żywo będą wyglądać
Byłam dziś w Biedronce. Opisałam w odpowiednim wątku, ale dresowych spodni nie oglądałam. Szukałam dla siebie raczej czegoś na te upały. Generalnie bardziej polecam Lidla.

AniaWroc to chodzi o ten wypadek, kiedy gość wjechał Ci w tył? Kurcze takie skutki poważne?! Bardzo współczuje i mam nadzieję, że szybko dojdziesz do formy!

Któraś z Was pytała o koty.... W sumie coś w tym jest. Mój kocur w prawdzie nie ogranicza się w wygłupach drapiąc i gryząc, ale moich rodziców kotka (dachowiec), co zawsze ode mnie szybko zwiewała, tak teraz nawet się łasi :tak: Nie zwróciłam na to uwagi dopóki tematu nie poruszyłyście.

Co do zmęczenia... Ja myślę, że to po części winna jest pogoda (nie wiem jak u Was). Ja generalnie czuję się dobrze, ale jak gdzieś w tym skwarze siedzę i nie mam skrawka cienia, to męczę się okropnie. Już nie wspomnę o tym, jak się pocę, a nie chcę teraz używać "blokerów" potu.

Paulina i co dalej z tymi wymiotami? Coś już lekarz postanowił? Kurczę taki duży spadek wagi wydaję się na pierwszy rzut oka dość niebezpieczny.... A czy jest coś takiego co zjadasz i zostaje Ci w brzuchu?

Eli ja też miałam jeden taki dzień, że w zasadzie nie wiadomo z jakiego powodu nagle wymiotowałam i czułam się jakbym się struła czymś. Może Ci szybko minie. Głowa do góry!

Mam wrażenie, że zaczynają mi trochę puchnąć nogi w takie upalne dni :baffled:
Biorąc pod uwagę dobre samopoczucie wczoraj postanowiłam wziąć witaminy. Kupiłam całe opakowanie i trochę szkoda mi to wyrzucić. Na razie nie czuję złych efektów. No i przestałam brać Duphaston. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Już nie mogę się doczekać USG we wtorek. No i przy okazji strasznię się stresuję, że coś będzie nie tak :zawstydzona/y::-(Staram się odganiać gorsze myśli, ale niestety takie czasem mnie nachodzą....
Porażka co się dzieje ze mną w tej ciąży! Trochę mnie to nawet denerwuje, bo w zasadzie to ja sama się nakręcam na takie nerwy!:angry::no:
Eh....

A ja teraz idę szybko włączyć pranie z pościelą i może zacznę prać narożnik. Kupiliśmy specjalnie w ciemnych kolorach, a teraz ciągle widać jakieś zabrudzenia! :wściekła/y:

OOOO.... A tak z innej beczki. Jakie waszym zdaniem kolory pasują do przedpokoju i korytarza? Korytarz jest stosunkowo spory, jak na te bloki, ale jest to pomieszczenie wąskie i długie. Mam już pewien plan, ale może Wy mi podrzucicie jakieś fajne kolory?! Chciałabym coś nowego, a trochę boję się zaszaleć z kolorystyką. Pomożecie?!

Pozdrawiam i życzę dalej słonecznego dnia.

P.S. Ja codziennie latam jak wariatka z truskawką, którą kupiła córce, żeby jej owoce na słońcu dojrzewały :-D
 
Słonko ja też mam korytarz niezbyt szeroki i długi, i jedna krótsza ściana ma kolor ciemnego brązu,reszta beż. Swietnie to wygląda, wcześniej mieliśmy korytarz cały jasny i był taki bez wyrazu. wogóle jak się wprowadzaliśmy, to całe mieszkanie pomalowaliśmy na mdłe kolory. A teraz tylko salon mamy jasny, sypialnia czerwona, a syna pokój soczyście zielono-żólty:)
 
Słonko ja też mam korytarz niezbyt szeroki i długi, i jedna krótsza ściana ma kolor ciemnego brązu,reszta beż. Swietnie to wygląda, wcześniej mieliśmy korytarz cały jasny i był taki bez wyrazu. wogóle jak się wprowadzaliśmy, to całe mieszkanie pomalowaliśmy na mdłe kolory. A teraz tylko salon mamy jasny, sypialnia czerwona, a syna pokój soczyście zielono-żólty:)
Ja właśnie teraz mam taki beżowy, ale jest tak brudny już, że od razu mi się wszystko podnosi. Poza tym w połączeniu z jasnymi drzwiami, wszystko jest takie nijakie. Ble... Znaczy może by było ładnie, jakby było nowe. A już dla mnie jest stare i przejedzone ;-)
 
Witam się i ja,,,,My odkąd ciepło zrobiło się to siedzimy u męża w restauracji na świeżym powietrzu i objadamy się baklawą...lol

Poza tym wszystko ok tylko wczoraj jak kichnęłam tak zabolał brzusio (przestraszyłam się i to bardzo) ale za chwilkę wszystko wróciło do normy i coś przeskoczyło w plecach. grrrrr
 
My malowalismy mieszkanie po raz pierwszy ok.1.5 roku temu, 2 pokoje pare miesięcy temu, a pod koniec lata malujemy znowu zwłaszcza salon... Moje dziecko tak brudzi ściany że szok.
 
Hej dziewczyny :-)

Ja wczoraj musiałam grzecznie posłuchać męża i odpocząć. Po 2 nocach w pracy,gonitwie z dziećmi i załatwianiu spraw na mieście wczoraj w południe 2 razy dostałam z nosa mega krwotoku, a w głowie tak mi się zwracało,że nie mogłam ustać na nogach :-( Zadzwoniłam do M, przyjechał z pracy, nakarmil mnie, naszykowal kąpiel i kazał iść do łóżka. O godzinie 18 juz spałam :-O Nic nie słyszałam co się działo w domu. Synuś grzecznie spał, więc pospalam całe 12 godzin! Dziś już o niebo lepiej, tylko na wadze spadek o kolejny kilogram :-/ Mam nadzieję, że się to więcej nie powtórzy. Później poczytam co u Was, bo teraz już muszę biec po córkę do szkoły. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :-)
 
reklama
Ja jem po trochu i zostaje cos ale i tak mnie bierze na wieczór. ..zajebiście wlasnie sie dowiedzialam ze ktusiec u nas w żłobku jest...wrrr
Musiakam zapodac magnez sobie bo mnie cos ciagnie chyba macica rozciąga sie i nie komfortowo mi :(
 
Do góry