reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

Abby- wlasciwie jest to mozliwe, moglas miec owulacje bardzo pozno, nie jest powiedzianie, ze owu jest zawsze 15. Moja przyjaciolka zaszla w 22dniu cyklu. Jajo zagniezdza sie max.tydzien po zaplodnieniu o i mamy 2 tyg. Ale sprawdz to dla pewnosci u 2giego lekarza
Ewelinka-ciesze sie, ze wyniki wyszly dobre.
Paulina- glukoza obrzydlistwo bleee niestety kazda musi przejsc :-(
Ja wlasnie wstalam. Dzis nie moglam sie obudzic. Gowa mnie boli, musze isc do pracy pozalatrwiac sprawy. Milego dnia dziewczynki :-)
 
reklama
upał się zapowiada
głowa boli

Abby dziewczyny mają rację , z owu różnie bywa , to też zależy jakiej dł. miałaś cykle
 
U mnie też przepiękna pogoda :) Dziś mam wizytę u ginekologa (na kartę firmową o 13:20 i prywatnie o 20:30) i nie mogę się doczekać USG, aby zobaczyć bobasa :-)

Idę buszować w piwnicy, gdyż w trakcie remontu tam ma wszystkie worki z ubraniami. Mam nadzieję znaleźć jakąś sukienkę bo od 3 tygodni pomykam w dresach i już mam ich kompletnie dosyć.

Ja dziś planuje obiad na mieście i basen pomiędzy wizytami. Czy można się opalać w ciąży (w granicach zdrowego rozsądku)?
 
Cześć dziewczyny!

Ale piękna pogoda dziś. Zaraz się ubiorę i pójdę na ogródek posiedzieć. Chyba nie ma przeciwskazań do przebywania na słońcu ale z umiarem. To witamina D więc nie zaszkodzi. Ale to typowego opalania już chyba nie byłabym taka dobrze nastawiona i unikałabym.
 
Hej Dziewczyny!
U nas też pogoda piękna, cieplutko. A jam usze siedzieć w pracy:/

Jestem już po wizycie i usg. Wszystko jest ok. Pomiary też dobre (przezierność, kość nosowa). Maleństwo ciągle się ruszało, ssało kciuka :) super widok. Długość CRL 64,7 mm. Jak dam radę to wieczorkiem wkleję w odpowiednim wątku zdjęcie.

Idę pracować :/
 
Hej,
Zdobycze, zdobyczami, gorzej że mamy zawaloną skrzynkę odbiorczą.
Tu wiadomość od adm.:
"Kochani, wprowadzamy nową funkcję na forum. Jest tak bardzo nowa, że na razie zarządza nami,a nie my nią, dlatego...jeżeli na wasze pw przyszły wiadomości w języku angielskim- to my. Możecie przeczytać, wykasować - głównie dostaliście informacje o tym, jacy jesteście cudowni i wspaniali:) My wracamy do okiełznania programu, a wam życzymy miłego dnia:) babyboom team:) -oto wyjasnienie sprawy:)"

Abby - skoro nie ma żadnych złych objawów, to nie ma co panikować.
Następną wizytę masz za m-c. Pewnie wtedy założy Ci kartę ciąży i da skierowanie.
A jak nie, to się upomnij, koniecznie ;)

Dziewczyny polecam zrobienie lodu z kawałkami owoców, zwykła woda o wiele lepiej smakuje.
Ja wczoraj zrobiłam (miałam jagody, maliny, pomarańczę i cytryny) i dzisiaj piję na kolorowo :)

Zobacz załącznik 625341

Estranea - super! Ale już duży maluszek! Prawie 6,5cm! WOW! Gratuluję udanej wizyty! :)
 
Ostatnia edycja:
. Czy można się opalać w ciąży (w granicach zdrowego rozsądku)?

Jeśli tylko nie leżysz plackiem i nie spiekasz się na brązowo, to nie ma przeciwwskazań, chyba że lekarz powie inaczej.

Dziewczyny polecam zrobienie lodu z kawałkami owoców, zwykła woda o wiele lepiej smakuje.
Ja wczoraj zrobiłam (miałam jagody, maliny, pomarańczę i cytryny) i dzisiaj piję na kolorowo :)

Świetny pomysł!!
 
reklama
dobry pomysł z tym lodem. A ja mam nowy hit - maślanka, od wczoraj piję szklankami:)
Ktos coś wspominał o glukozie. mnie w zeszłej ciąży lekarz powiedział że jak chcę to mogę przeprowadził to badanie w domu. Poinstruował mnie i tak zrobiłam. Kupiłam glukozę, a krew pobierałam z palca glukometrem. Dla mnie to było dobre rozwiązanie, fajnie jakby moja obecna lekarka tez tak mi zaproponowała.

troche się martwię. Cała noc miałam takie niemiłe kłucia w brzuchu i tak jakby przy szyjce. Teraz też, w niektórych momentach tak mnie zakłuje jak siadam. Już sama niewiem czy to normalne, wydawało mi się że tak, bo zdarza mi sie to od dawna ale sporadycznie, ale jak to się będzie nasilać w takim tempie, to chyba trzeba będzie cos z tym zrobic.
 
Do góry