reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

reklama
Dziewczyny mam bardzo ważną prośbę, jeśli są tu mamy 6latków zarówno tych, które poszły do szkoły jak i tych które zostały w przedszkolu prosiłabym bardzo o wypełnienie anonimowej ankiety. Piszę pracę licencjacką i potrzebuje dość trochę tych ankiet a nie mam siły żeby chodzić po domach;/
jesli ktoś będzie umiał mi pomoć wyslę ankietę na priv.
ZZ góry dziękuję za pomoc
Listopadówka 2014


Ps.Czasami was podczytuje bo termin mam na przełomie listopada i grudnia i skieruje się do Abby - kochana mam ten sam problem co Ty. Nikt nie wie kiedy poczęło się maleństwo wg lekarzy są 3tyg różnicy między USG a OM jednak wszystko jest ok nie martw sie u Ciebie też będzie:)
 
anula- gratulacje z okazji rocznicy :-)
jagoda- czekamy na info
czarna- to dobrze, ze Ci przechodzi
W moim domu wybuchła bomba. Przyjechały meble do Damianka pokoju, komodę z jego pokoju dajemy do naszej sypialni, bo nam się rozwaliła echh jednym słowem mam lumpex i sklep z zabawkami razem wzięte w całym domu, a ja mam tyłek przyrośnięty do kanapy.
 
A u mnie? Coz jesyem tak zmrczona, ze masakra, w pracy do 16.30 potem do Wroclawia na lotnisko po szwagra i niedawno wrocilam.

Moj gin wie, ze mam plecy wytatuowane, wiec raczej by mi cos powiedzial, bo on czasami wiecej papla niz ustawa przewiduje. A wzw hiv wyszly oczywiscie w porzadku. W pracy tak sie smiali ze mnie teraz beda czedto kluc i pytaja czy to jak przy tatuowaniu hahah, przy okazji powiedzialam dyrowi, ze ma dobrze prowadzaca sie nauczycielke bo hiva nie ma hahaha. Oczywiscie w ramach zartu wszystko to bylo. Znam pielegniarke ktora zarazila sie od narkomana chorego na aids. Wiec troche glupio zartowac na ten temat, ale moj dyro na szczescie ma normalne poczucie humoru :)

Ide kapac Mikunia i sie polozymy, to znow tu zawitam bo czekam na relacje z wizyty Dzagody :)
 
Dziewczyny a spotkałyscie się kiedyś z tym że kot wyczuwa że kobieta jest w ciąży? Bo ja tak... Przez dwa dni byłam teraz u mamy która ma kota, no i od samego mojego przyjazdu kot dziwnie na mnie reagował, gdy zostałam z nim sama to wręcz syczal na mnie, ciągle miauczal i chodził za mną. Kilka razy rzucił się i dość mocno podrapal mnie w nogi :/ nigdy tak nie było.. A ja kociara zaczęłam az się go bać bo miałam wrażenie że jakiś szatan w niego wstąpił. Mama zażartowała że moze czuje że jestem w ciąży..przeszukałam neta i rzeczywiście jest to możliwe.. Mówię wam ale mi dziwnie było, dobrze że już dzisiaj śpię w domku :-)
 
Jestem. Wszystko ok. Dzidzia ma 1,5 cm. Termin wychodzi na 2.01 ale pewnie szybciej urodze. Zdjecie pozniej dodam. Dostalam skierowanie na wyniki. Nastepna wizyta 11.06:)
 
reklama
Do góry