reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

reklama
z tymi dagnozami to masakra jakas...
Mnie w zeszłej ciąży wykryto zapalenie wątroby typu B, leżałam przez to w szpitalu,za parę dni okazało się ze jestem zdrowa i widocznie wyniki były nieprawidłowe albo pomylone...
 
hej,

dzisiaj zabiegany dzien, na uczelni bylam, jutro tez jade:tak:

a dzisiaj tak mi sie we łbie krecilo, myslalam ze w lidlu sie przewroce, masakra pierwszy raz tak mialam:szok:

Agrafka ufff, ale stracha nam narobilas. lez lez i lez!:tak:

Fimka hej! myslalam o Tobie gdzie sie podziewalas:tak: robila z Twojego bloga sernik bialo czarny...pyyycha!:-):-):-)

cypryda ja mam takie maluszki w grupie 2-5 lat. jest co robic:-)

oomamba ja w poprzedniej ciay tez z zapaleniem watroby typu B mialam przygody.. lekarka pomylila wyniki:dry:

nie wiem, czy jutro znajde chwile, zeby wejsc... w razie co 19:10 trzymajcie kciuki za moja wizyte;-);-)
 
agulka - trzymam kciuki żeby do końca ciąży było dobrze. Wiadomo, że się martwisz. Właściwie to chyba wszystkie się martwimy. JA co wizytę się boję, czy mi gin nie powie czasem że serduszko nie bije....

ja jutro też mam wizytę i usg z badaniem przezierności itd. także trzymajcie kciuki od 9:40. Postaram się napisać po wizycie, choć nie obiecuję, że mi się uda,bo w pracy będę.
A mnie dziś plecy też bolą i brzuszek pobolewa troszkę:/ taki dziwny kłujący ból.
 
To ja w takim razie chyba mam najpozniej usg genetyczne bo dopiero 12 czerwca. Bede wtedy w 13 tyg i 6 dniu.

Nie pamietam kto pisal o wzw przez tatuaz i tak mi przyszlo do glowy... czy wytatuowane kobiety powinny robic jakies dodatkowe badania w ciazy?
 
Fimka hej! myslalam o Tobie gdzie sie podziewalas:tak: robila z Twojego bloga sernik bialo czarny...pyyycha!:-):-):-)

Ojej, dzięki, miło słyszeć! :) Fajnie, że sernik się udał :tak:

Ja mam USG genetyczne 6.06, będzie to niby początek 15tc, ale inaczej się nie dało.
Lekarz twierdzi, że ciąża kilka dni młodsza niż w suwaczku, ale nie zmieniam póki co.
 
Eh.. Ja po ponad tygodniowej przerwie wróciłam w niedzielę do wymiotow :/ znowu cokolwiek zjem to zwroce, a już miałam nadzieję że to za mną. Bolą mnie wszystkie wnetrznosci tak że momentami chce mi się wyć z bezsilności :/

To możemy ręce sobie podać. Ja dzisiaj myślałam, że wnętrzności zwrócę :-( Teraz głowa mi pęka. Jakaś masakra :baffled::szok:

Ja usg mam 27.05 co przypada na 13tc i 2 dni. Między 11, a 14 tc wyniki są najbardziej wiarygodne, więc luzik ;-)
Kobiety z tatuażem i dodatkowe badania? Pierwsze słyszę :confused: Jako honorowy dawca krwi i z racji zawodu mam badania typu hiv i inne na bieżąco. I tatuaż nie miał tu nic do rzeczy :dry:
 
reklama
Mitemil tak sie tylko zastanawialam, moj gin tez nic nie mowil ze mam cos dodatkowo robic, ale wolalam sie upewnic. Ja to od porodu Mikolaja piereszy raz robie badania, czyli 6 lat minelo od ostaynich.
 
Do góry