reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Mi też sie wleka do tej wizyty u gina 08.04 :l a jak pomyśle ze zanim zobaczę dzidzie - jeśli wszystko będzie oki - to minie tyyyylee czasu..
 
reklama
aguśka= Słońce Ty i tak masz wizytę wcześniej niż ja nawet termin planowanej @ :-D
slonkoonline, milka<3 serdeczne GRATULACJE Dziewczyny ! :*
 
No już we wtorek ale i tak nogami przebieram :-) wiecie, dziś zrobiłam mojemu ukochanemu dwie sceny wycia bez powodu :D boze, ja siebie nie poznaje hehe :-) a jak wy sobie radzicie ze zmiennym humorkiem? ;)
 
Mam do Was pytanie, czy beta z krwi i progesteron jest na NFZ czy tylko odpłatnie?

aguśka= ja i bez ciąży jestem byłam, (jestem?) humorzasta, więc w moim przypadku bliscy są przyzwyczajeni :)) u mnie to nihil novi :-)
 
Ostatnia edycja:
Milka, witaj, gratulacje! :happy: Podaj potrzebne info, a dodam Cię na listę ;)

Slonkoonline, również witam :tak: Ty też dawaj swoje dane :D

Aguśka, jak czuję, że huśtawki się zbliżają, uciekam jak najdalej od ludzi, żeby nie zbudzać podejrzeń :zawstydzona/y::sorry:

Anka, ja płaciłam :zawstydzona/y:
 
Czesc dziewczyny , witam sie i ja z Wami :) w ubiegly piatek zobaczylam II kreski na tescie i ciesze sie strasznie ale tez jestem pelna obaw bo niestety jestem po przejsciach ale wierze gleboko ze wszystkie nieszczescia juz za mna i w grudniu powitam na swiecie mojego maluszka. Termin wg OM 9/12 . Pierwsza wizyte u gina mam juz za soba kolejna 15/04 i mam nadzieje wtedy uslyszec juz serduszko mojego dzieciatka :)
 
reklama
Do góry