reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

witam dziewczyny :) moge dolaczyc?? dzisiaj rano zrobilam jest i jest pozytywny:-D bardzo sie ciesze i mam wielka nadzieje, ze wszystko bedzie ok bo juz jedna strata za mna.. ale jestem przeszczesliwa, juz sie zaczytuje wszystkim artykulami o ciazy :)

Witaj milka :-) jak Twoje samopoczucie dziś? Na kiedy Ci wychodzi termin?
 
reklama
aguśka= od 8 dni bola mnie piersi strasznie, zupelnie jak przed okresem, zawsze byl to nieomylny znak nadchodzacej @, ale nie tym razem na szczescie :) poza tym zawroty glowy i lekie klucia w podbrzuszu, takie delikatne pobolewanie. A termin wyliczylam sobie na kalkulatorze ciazowym i wychodzi 11 grudnia :) cykle 29 dniowe, a ostatnia @ byla 5 marca. Do lekarza jeszcze przez nastepne pare tygodni nie pojde bo mieszkam w UK i tutaj do 12 tygodnia ciaza jest traktowana po macoszemu. Pojde chyba za 2, 3 tygodnie.
 
A słyszałam jak to w UK ;/ ja bym chyba nie wytrzymała :/ u mnie ostatnia @ była 03.03 :-) 3mam kciuki za Ciebie do tego czasu. Właśnie wstawiłam sobie suwaczek i ogarnęłam że on coś cofa o jeden tydzień, więc przesunęłam sobie o 1 tydz. w ustawieniach suwaczka :p
 
Tak czytam wasze terminy ostatnich @ i jestem w totalnym zakręcie! Ja miałam 13 lutego, ale zajść mogłam najwczesniej 10 marca, ale realnie będzie pewnie to dalszy termin. Lekarz określił ciąże po USG na 6 tydz.
 
A widzisz to może dlatego :) ja mam co 26 dni :-) powiedz mi czy Ty nie masz problemu z trzymaniem moczu? Mnie zaczął dopadac :l pomyślałam że to zdecydowanie za wcześnie na taki problem ale wyczytałam gdzieś ze to wina progesteronu który mięśnie rozluźnia :p
 
reklama
Do góry