reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Najważniejsze, że celnie :)! Ja właściwie nie pamiętam dnia potencjalnie wypadkowego stosunku, tzn.daty...ale póki nie ma @, ja mocno wierzę :) Mimo braku planowania itp. :) Nieplanowane nie znaczy niechciane i niekochane, czyż nie ? :happy2:
 
k8libby to teraz nic, tylko się cieszyć i dbać o siebie proszę :) Ja nigdy się nie przejmowałam wypadkami przy pracy, bo zawsze było cacy i @ przyszła, a w międzyczasie żadnych objawów... Tym razem jest inaczej, tzn. czuje się "inaczej", ale jak mówiłąm, może mi się tylko wydawać...
 
Hej dziewczyny,
Tu instrukcja jak wstawić suwaczek, post Ewuni22:
https://www.babyboom.pl/forum/kielce-i-okolice-f242/jak-wstawic-suwaczek-zdjecie-avatar-34937/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie piszcie proszę o jakichs małych szansach na donoszenie czy coś takiego :eek:
Po co mamy się stresować, przecież każda z nas powinna się teraz cieszyć ciążą.
Każda z nas chce żeby wszystko było ok. Wspierajmy się, a nie dołujmy...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak dzisiejsze samopoczucie?
My dziś jedziemy do teściów - powiemy im o dzidzi :-)
Już się nie moge doczekać.
---------------------------------------
Któras pytała kiedy powiedziec w pracy. Ja czekam do 12tc.
Wtedy powiem. Ale są rózne sytuacje, więc wiadomo, że pewnie każda z nas inaczej.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Brzuch czasami nadal mnie pobolewa, ale sądzę, że to macica się rozciąga, bo to nie jest taki zwykły ból.
Moja beta z 14dpo 137,1, a progesteron 53,7 :tak:
Przyrostu nie robiłam, czekam na I wizytę.
Staralismy się oficjalnie od września/października 2013.
Mam torbiel endometrialną w lewym jajniku, ale przez to nie było przeciwwskazań do starań.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Miłego dnia, dzisiaj już WEEEEEEEEEEEEEEKEND!!
 
Ostatnia edycja:
Witam :-) Coś nie mogę nadażyć za Wami :-D Witam wszystkim nowe mamusie . Kurczę zazdroszczę wam tak szybkiego zajścia w ciążę. My na pierwsza córeczkę czekaliśmy 3 lata w międzyczasie straciliśmy 2 maluszki i teraz po 8 miesiącach się udało :tak: Ale też nie jest łatwo. Dzisiaj jadę na powtórkę bety i progesteronu zobaczymy co będzie. Co do pracy bo któraś z Was pytała to ja juz powiedziałam ponieważ od 2 tyg jestem już na l4 i tak już napewno do końca ciazy. Pozdrawiam mamusie :-) Matik a jak u ciebie. Wszystko ok?

edit: poprosiłam administratorki o zmianę nazwy naszego tematu głównego coby nie było wątpliwości który nim jest :) i nie robiło się niepotrzebne zamieszanie z zakładaniem nowych tematów :)
 
Ostatnia edycja:
Patrze na ten grudzień i zastanawiam się w co ja się ubiorę na święta? Najchętniej to bym się z domu nie ruszyła przez następne 2 miesiące...
 
k8libby ja mam nadzieję ze na świeta będzie cieplo :tak: co do siedzenia w domu to jeszcze ci się odechce :-) ja tak mówilam w pierwszej ciąży a po miesiacu już ciągnełam do ludzi. teraz też siedze w domu ale mam córcie więc jest z kim "pogadać" :-p
a i dostalm info od administratorki żebyśmy pomyślały kogo wybrać na moderatorkę naszego grudniowego forum coby porządku pilnowała :)
 
reklama
Witam Wszystkie Dziewczyny :) dziś kolejny nowy dzień, a to oznacza, że co raz bliżej terminu @ (która mam nadzieję, że nie nadejdzie:-))
Jak Wasze samopoczucia Kochane Kobietki ?:)
 
Do góry