reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

k8libby - w każdym razie kobieta kobiecie (zwłaszcza taka która wie czym jest strata) nie powinna mówić, że szansa, że się tym razem się powiedzie jest niewielka. Podjęłam decyzję taką jaką podjęłam i ciesze się każdym dniem tej ciąży. Dziewczyny na wątku "Starania po straconej ciąży" są dla mnie wsparciem, a ich doświadczenia pozwalają mi wierzyć że mi też się uda ;)
 
reklama
A teraz pytanie odnośnie mojego nieumiejętnego liczenia owulacji :) Może mi któraś pomoże w tym temacie, jak to się liczy? Tzn. jak wylicza ten dzień owu? :-D:-D bo jak widać jestem zielonaaa :)
 
Ja też miałam poronienia i niektórzy zalecają odczekać 1 miesiąc inni 3 miesiące inni 6 miesięcy
Uważam że decyzję należy pozostawić nam pragnącymi posiadania kruszynki
 
Owulacja jest zazwyczaj ok 14 dnia cyklu czyli od pierwszego dnia miesiączki. Ale moze być równie dobrze kilka dni w ta lub w ta. Następnie faza lutealna która trwa również ok 14 dni. To tak przy cyklu 28dniowym mniej więcej wygląda.

K8libby - pewnie że będzie dobrze :-)
 
Czyli byłby to 27.03? Skoro @ miałam 14.03...wybacz za moje pytanie, ale kto pyta nie błądzi ! :) Przynajmniej na całe życie to zapamiętam :)
 
reklama
Lekarze liczą z cyklu 28 dniowego. Wiecie, że 28 dniowy cykl ma tylko 20% kobiet?
Ja mam 24 dni, więc 28 dniowe wyliczenia o kant dupy rozbić :)
 
Do góry