reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

reklama
heeej;)
ja też to znam;p
co raz bardziej jestem zadowolona z ciązy, przelozylam sobie wizyte na 16.04;) i tak biore witaminy i tak a lekarz stwierdzil ze to dobra decyzja bo za wczesnie nie ma co tam grzebac:)
dziewczyny a jak z praca? powiedzialyscie juz swojemu szefostwu? A moze jestescie na zwolnieniu...?jesli nie od kiedy planujecie?

Dziś to jestem taka rozdrażniona zamyślona nic mi się nie chce ciągle śpię, \Dziś wyłam jak głupia ,wiecie dlaczego?
Bo moj maz do pracy szedł:-Dpo prostu masakra!:confused2:
 
Ostatnia edycja:
xAnkax do @ masz jeszcze tydzień a już 12dpo przy 26-28dniowym.. To musiałabys mieć owulacje ok 7 dnia cyklu.. Wydaje mi się że źle liczysz stąd testy nie wychodzą :-)

Gosia - ja powiedziałam w pracy (tzn szefowi nie reszcie ) ale tylko dlatego że wiedzieli o moim poronieniu dwa miesiące temu, byłam wówczas na zwolnieniu prawie miesiąc i wiedzą że teraz dalej się staraliśmy. A poza tym po wizycie za tydzień prawdopodobnie pójdę na zwolnienie więc wolałam uprzedzić
 
Annacka, poroniłaś 2 miechy temu i znowu ciąża? Moim zdaniem trochę nie rozsądnie...
Ja pracuje w rodzinnym biznesie, więc wszyscy wiedzą. Idę na zwolnienie na koniec maja.
 
Hej dziewczyny :) a więc i ja chciałabym dołączyć. Wyliczyłam sobie termin na 04-12-2014 :) to moja pierwsza ciąża, aktualnie jesteśmy w 5 tyg. i kończy się nam 4 dzień. Wiecie jak strasznie się boję że coś się stanie, albo że już jest coś nie tak, ło matko, fixuję :-( siedze w internecie i czytam najgorsze przypadki.... Wizytę u gin mam na 08.04. i modlę się żeby wszystko było ok. 3majcie kciuki :blink:
 
reklama
Wiecie co mnie jeszcze jakoś martwi, ten ból podbrzusza, tak raz na jakiś czas złapie i przechodzi. Wiem że sporo osób tak ma na początku ale czy każdy?
 
Do góry