reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Dziewczyny ja dzis bylam po recepte na Duphaston i gin zauwazyl ze się denerwuje i zrobil mi szybkie usg bym mogla uslyszec serduszko. Malec ma prawie 1 cm. Wiek ciazy równo z suwaczkiem :-) co do braku mdłości to powiedział ze mam się cieszyć ze moj organizm tak dobrze toleruje ciaze ;-)
 
dziewczęta ale produkujecie.
Wrocilam z pracy dzis dluzej niz zawsze padlam jak kawka spałam od 15 do 18.30 :szok: a taka jestem zamulona jakby mnie ktos w łeb walnął!!!!Ja chyba tez uciekam niedlugo na zwolnienie moze wytrzymam do wizyty czyli do 27.05 ale cos mnie brzuch dzis zaczal bolec...:crazy:takze nie wiem,ale juz nie mam sily sie urzerac z tymi ludzmi:no:
 
Dziewczyny ja dzis bylam po recepte na Duphaston i gin zauwazyl ze się denerwuje i zrobil mi szybkie usg bym mogla uslyszec serduszko. Malec ma prawie 1 cm. Wiek ciazy równo z suwaczkiem :-) co do braku mdłości to powiedział ze mam się cieszyć ze moj organizm tak dobrze toleruje ciaze ;-)

To dobrze...cieszymy się z tobą: ja i fasolka moja mała
 
Ewelinka to super ,że maleństwo zdrowo rośnie,przynajmniej się uspokoiłaś:tak: też z chęcią bym poszła do gin,jutro prywatnie u mnie robią usg ale mąż twierdzi ,że powinnam ten tydz poczekać...a dla mmnie tydz jak wieczność
 
dziewczęta ale produkujecie.
Wrocilam z pracy dzis dluzej niz zawsze padlam jak kawka spałam od 15 do 18.30 :szok: a taka jestem zamulona jakby mnie ktos w łeb walnął!!!!Ja chyba tez uciekam niedlugo na zwolnienie moze wytrzymam do wizyty czyli do 27.05 ale cos mnie brzuch dzis zaczal bolec...:crazy:takze nie wiem,ale juz nie mam sily sie urzerac z tymi ludzmi:no:

Gosiu a Ty w którym tyg jesteś? Ciężką pracę wykonujesz?
 
https://www.facebook.com/groups/774015542617073/

proszę. Jednak to chyba grupa zamknięta, więc osoby nie zapisane nie widzą nic. Ale ja się aż tak na tym nie znam :D

Uleńko! Wytrzymaj. Jak pójdziesz i nie będzie nic widać, tylko się zdenerwujesz :) Byłam u gina dokładnie w 5 tyg i 5 dniu i nie było jeszcze nic widać, a teraz jak pójdę to dopiero będzie serduszko. A kilka dni po wizycie tylko bez sensu schizowałam, że to pewnie urojona ciąża :D
Teraz dopiero odpuściłam, bo przecież niemożliwe, żeby tak było. Aż taka nawiedzona chyba nie jestem :D
 
reklama
Dziewczyny: Wy naprawde mega produkcje postów urzadzacie :-D dobrze, ze moge czytac na telefonie, gorzej z odpisywaniem, wiec odpisze tylko to co zapamietalam:-p

Te dzieciaczki i ich teksty to poprostu przeslodkie.Szkoda, ze moja kicia jeszce nie mowi, bo moze tez by byla w ciazy i powymyslala jakies zabojcze teksty :-D
Jagoda A do kiedy planujesz pracowac- czyzby znowu cala ciaze ?????:happy:
Ewelinka Super, ze sie uspokoilas, bo to tez dobrze dziala na ciaze :-)
ulenka Rozumiem cie bardzo dobrze, ze juz bys chciala isc bo ja nic innego tylko mysle kiedy juz bedzie ten 9 i kiedy zobacze moja dzidzie. Nie moge sie doczekac, a to pzreciez dopiero poczatek - jak ja dotrwam do tego grudnia :-D Naszczescie czas przy Nikoletce szybko mija, bo zawzse jest tyle rzeczy przy niej do zrobienia, wiec pewno za niedlugo bedzie grudzien i bedziemy sie chwalic swoimi pociechaami;-)
 
Do góry