reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Magda_Singh - fajnie napisałaś na fb - wracam na babyboom bo tesknia za mna i wszystkie jestesmy w tym samym wieku z 3-4 dzidziusiem w ciazy :)

a widziałaś komentarz pod spodem.... "o matko".

Ogólnie fajnie forum na fb się rozpoczęło, lecz tego się bałam, że młodziutkie dziewczyny będą się nakręcać niepotrzebnie w wielu sprawach i tak czytam sobie co piszą, ale już od kilku dni sama nic nie piszę :)

Po co się wypisałaś? Fajnie tak sobie poczytać czasami młodsze spojrzenie i zastanowić się czy też taka byłam :D

No a co miałam napisać że podniecaja się za bardzo.

Pozatym ja będąc w pierwszej ciąży nie miałam takiego spojrzenia jak one. Cieszylam się ciążą. ChodZiłam do lekarza na usg kiedy wyznacZył. Objadalam się w kfc i kupowalam ubranka.

Co do komentarza "o matko" a co w tym złego mieć 3-4 dzieciaków? Widać że mają wiedze na poziomie gazety M jak mama.

Teraz bardziej się boję może zważywszy na wiek. Jak na to nie patrzeć jestem już 5 lat starsza. Wszystko inaczej funkcjonuje itd. Tylko nie całe 2 lata do 35 mi zostały a to już jak mój mąż mowi coraz cięŻej.

A wogóle to ją zawsze jakoś inaczej myślałam niż dZiewCzyny w moim wieku.

Ale jestem pocieszona bo sąsiadka jak się okazało jest położona w szpitalu gdzie urodziłam córkę i w którym drugie będę rodZiła. I jutro będZie rozmawiała z lekarzem który robił mi cc i mam podjechac spotkać się z nimi i weźmie mnie dr jako prowadzący moja ciążę i potem cc.

A i młoda dostała się do prZedszkola bo do tej pory siedziała że mną w domu bo dużo jeŹdziliśmy po świecie. Jutro jadę potwierdzić wolę zapisu. Będę od wrZeśnia spokojnie czekała na dzidzie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fimka to dobrze,że szef zareagował odpowiednio do sytuacji,przynajmniej masz spokojną głowę. Ja też od razu pow swojej kier (kobieta w moim wieku i na luzie) i bardzo się ucieszyła nawet gratulacje skaldala, teraz jestem za urlopie ale od 5tego mam zamiar brac l4 z racji bolesci i mega zmeczenia...ciekawe czy mi da...
 
o matko ale naprodukowalyscie kiedy ja mialam drzemke :p

Pocieszne sa Wasze maluchy a "dorosle" teksty rozczulaja na maxa :)

Fimka super ze szef zareagowal pozytywnie.

Ulenka czemu mialabys nie dostac l4 przeciez w PL chetnie daja zwolnienia ciezarnym nie to co u nas
 
słyszałam,że ta gin do której chodzę nie za bardzo daje zwolnienia na ciąze od początku..chociaz w pierwszej ciąży nie mialam z tym u niej zadnego problemu. zobaczymy 5tego jak nie da to 6tego mam wizyte u jeszcze innego:-)
 
reklama
Do góry