reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Nastazja – zdrowia dla Twojego M.
Sergeevna – zazdroszczę przeprowadzki.
Od kiedy mój M. siedzi ze mna w domu na L4 śpię suchajcie po 10 godzin dziennie :) 8 w nocy i 2 w dzień, a jak M. nie ma w domu to śpię po 6 godzin. Czemu tak? Tłumacze sobie to poczuciem bezpieczeństwa?
Przed chwilą w tvn Fakty pokazywali małego misia który chodził po warzywach w sklepie na alasce. Biedny przyszedł sobie coś zjeść :) Cudo.
Moja koleżanka urodziła CC w zeszłym tygodniu i ciągle oglądam zdjęcia jej maleństwa. Patrze i patrze i się wzruszam - taki śliczny! Zaczynają mnie wzruszać takie rzeczy teraz. Nawet to że Carla Bruni dzisiaj w szpitalu wylądowała i ma rodzić! Normalnie obca mi baba a ja sie ciesze że rodzi :D
 
reklama
Kuzynka mojego M ma termin porodu na 22 października w niedziele odszedł jej całkowicie czop śluzowy, ale innych objawów porodowych brak, także wszyscy siedzą i czekają aż coś się zacznie.
 
Gosia ja odpuściłam sobie filmik za dużo wrażeń.
Nastazja - szybkiego powrotu do zdrowia dla męża.
Sergeevna- super wieści, co dom to dom i to jeszcze z ogródkiem, my jak na razie mamy kupiliśmy działkę mamy 5 letni plan do wybudowania się.
Co do oczekiwania ja się chyba tylko tym stresuje, czy jak już mi odejdzie czop i wody czy wszystko się rozpocznie czy dalej będzie cisz.
 
Mla, co do watrobki - lekarz w PL mowil, zeby unikac,a z kolei w UA kazali jesc, gdy okazalo sie sie, ze mam slabsze wyniki morfologii... Powiem szczerze, ze w trakcie calej ciazy jadlam watrobke 2, moze 3 razy....
 
cześć dziewczyny,

kurcze, ale naprodukowałyście stron!
Żabcia, gratuluję synka, taki "okruszek" z niego, hehe, nasz grudniowy mały rekordzista :tak:

Sergi, super z tą przeprowadzką!


ja znów byłam w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, zdjęli mi Holtera, za 2 dni wyniki. mam nadzieję, że wszystko ok. wróciłam też przed chwilą z wizyty u gina, zaraz opiszę w odpowiednim wątku, raczej będę mogła rodzić SN, ale jeszcze nie zapeszam :-)


jestem dziś bardzo szczęśliwa!!!! i wysyłam Wam pozytywne prądy :-)
no i witam nowe Mamusie!!!!
 
Nastazja - dużo zdrówka dla Twojego mężczyzny!!
Mła - wątróbka..raz na jakiś czas wydaje mi się, że nie zaszkodzi, a tym bardziej że ja żelaza dodatkowego nie jem:zawstydzona/y:;-). A w ogóle to trzeba zachować złoty środek, natomiast bezwzględnie trzeba się stosować do zakazu picia alkoholu, palenia papierosów, stosowania leków na własną rękę (no i jedzenia surowego mięsa ze względu na toxo).
MamaOskara - a skąd jesteś dokładnie?:-) Tu mamy dużo dziewczyn ze Śląska!!:-)
A co do tych podpasek - to mój mówi to samo,że będzie musiał się zadłużyć, żeby kupować nam podpaski, hihi..on sam i trzy baby w domu będą:-D
Dagne - super, że po wizycie wszystko oki!!:-)
Gosia- ja też jestem za "miękka" na takie filmiki..:zawstydzona/y:
Kota, byłaś w Zabrzu?? I nie dałaś znać??Oj Ty niedobra..:-) Od Centrum Zdrowia do mnie jest jakieś 1,5 km..
2701..- to nie kłamstwo, tylko lekkie naciągnięcie faktów, a może wtedy faktycznie bardziej przyłożyłaby się do Twojego badania!;-)
 
wow jakie fajne wieści na wizytowym wątku!!1 Dobrze dziewczyny, ze u was OK. A Żabci gratuluję synka!!! Czyli teraz mamy statystyki po równo...34 dziewczynki i 34 chłopców:)
 
No Kota mam nadzieję;-):-)..super, że po wizycie wszystko ok u Kubusia!! No i u Ciebie także;-) Wg USG 34 tc? To może faktycznie spotkamy się na porodówce, jeśli się zdecydujesz jednak na Rybnik..:-)
Klariss, a Ty jak się czujesz?
 
reklama
Kotka - az musze napisac foteczka Kubusia jest niesamowita:-Dniunio naprawde sie nudzil:tak:
Same dobre wiadomosci oby tak dalej:tak:
Maxwell80- masz racje z ta watróbka ,raz na jakis czas mozna sobie pozwolic tym bardziej tak jak i u mnie jest brak żelaza:baffled:

Dziewczyny wlasnie przed chwilka ogladalam fotki dzieciaczkow Pazdziernikówek - jakie słodziaki juz nie moge sie doczekac kiedy ujrze Alanka:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry