reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

A to tylko dla tych z was które mają silne nerwy ja wyłam jak bóbr więc jak nie czujecie się na siłach to nie zaglądać
podesłane od znajomego na facebooku aborcja na żywo http://www.facebook.com/photo.php?v=188335514574777
 
reklama
Tak na serio to nie mam zamiaru kłamać, może źle sformułowałam zdanie. Ból brzucha miałam w poniedziałek, taki typowo ból miesiączkowy , pomogła no-spa, a co do plamienia, było małe, kilka kropel krwi na wkładce.
I tak martwię się, że może być coś nie tak, a po to chodzę do lekarza, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku.

Czym bliżej do piątku i do mojej wizyty, tym bardziej denerwuje się:-(
 
maxwell właśnie dopiero zauważyłam, że bardzo blisko siebie mieszamy;-)

kurczę.. ja jutro do gin, a tak się zasiedziałam w domu ostatnio, że nie wiem jak te swoje wielkie zaplecze z łóżka wywlokę:crazy: Pocieszam się tylko tym, że dostane kolejne skierowanie na USG bo uwielbiam podglądać mojego skarbusia:-) a to już 6-te usg od początku ciąży. w jakimś temacie już pokazywałam, ale i tu się Wam pochwalę filmikiem jaki zrobił mi lekarz w 18-tym tygodniu:-) Nie ma dnia żebym go nie oglądała :)
[video=youtube;jrlRRl7D0xk]http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=jrlRRl7D0xk[/video]

Gosia O MÓJ BOŻE!!!!:szok:
 
Ostatnia edycja:
Papayka, super wieści! Czekamy niecierpliwie na fotkę :) Grzeszkiem się nie przejmuj. Jutro odpokutujesz ;)

Co do wątróbki, nie chciałabym się mądrzyć, bo też ją lubię, ale jest na liście „zakazanych” dań dla ciężarnych... Co o tym myślicie?

Nastazja, ten Twój M powinien Cię na rękach nosić. Może tym razem do niego dotrze… Ale dla Ciebie i tak buziol, bo Ty masz ostatnio pod górkę kobieto :*
Sergi, wspaniała nowina. Najlepszy chyba ten ogródek :) I nie będą Ci już przeszkadzać „sąsiedzi” z dołu ;)

2701…, bądź uparta. Ja osobiście wierzę, że determinacja otwiera szerzej wiele drzwi, a Ty masz szczególny powód. Najlepiej od razu na wstępie pakuj się na fotel, a porozmawiacie sobie później ;)) Odwagi. Trzymam kciuki :)

Wielkie dzięki za wskazówki co do prania! Naprawdę, niby oczywista oczywistość, a jednak nie :) mamoOskarka, Tobie szczególne podziękowania, bo rada sensowna nie tylko w kwestii ubranek dziecka :)
 
Ostatnia edycja:
Sergi super że się przeprowadzasz sąsiedzi będą tęsknić szczególnie ci imprezowicze:-D no i czekamy na wieści co tam u ciebie w brzuszku rośnie ptaszek czy dziurka:-D

Żabcia gratulacje syneczka w brzuszku no i twojej sobotniej imprezy udanej

mamaoskarka cześć mamo Oskarka ja też wyczekuje mojego Oskarka i też planowany nie była ale bardzo się cieszę po fakcie bo ciężko się zdecydować a z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolona a mam już córcie 2,5 letnią więc komplet rodzinny jest:-D tobie również gratuluje pewnie tata dumny!!!
 
dziekuję Gosiu :) No pewnie ze dumny!! Dopóki się nie dowiedziała, że to synek, to mnie straszył, że jak bedzie baba to ucieka do Meksyku bo i tak za dużo podpasek w tym domu:-D
 
Dziewczyny, a ja mam "głupie" pytanie nowicjuszki.
Przymierzam się do prania (proszek, ewentualnie płyn Jelp - dostałam próbki w SR ;)) no i nagle dotarło do mnie, że nie wiem, czy używa się dodatkowo płynu do płukania???
I pytanie nr 2 w temacie - pierzecie wszystko razem, tzn. białe z żółtymi, różowymi i innymi jasnymi kolorami czy białe osobno, a pozostałe kolorki osobno?

Sergi, teraz to i ja czekam niecierpliwie na info o płci Twojego Gabrysiątka :))))

Ja uzywalam tylko proszku e sensitive...
A co do prania to jasne blekity i roze z białymi..
Ciemne granaty zielenie z czarnymi...
posciele z pieluchami:)
 
reklama
Do góry